mail@urok-ua.com

Підсумкова контрольна робота з хімії для учнів 8 класу

Автор: вчитель хімії Яворська Тетяна Миколаївна

Документація кабінету хімії

Підсумкова контрольна робота з хімії для учнів 8 класу дає змогу відслідкувати ріст навчальних досягнень учнів на протязі навчального року, зробити висновок про знання та вміння учнів, здобутих за курс 8 класу, відслідкувати рівень сформованості логічного мислення, практичних вмінь та навичок самоосвітньої діяльності учнів.
Для виконання роботи були запропоновані завдання 4 рівнів складності. Завдання були складені згідно з програмним матеріалом 8 класу та включали такі теми: ” Кількість речовини. Розрахунки за хімічними формулами”, ” Основні класи неорганічних “, “Періодичний закон і перiодична система хiмічних елементів Д. І. Менделєєва”, ” Хімічний зв’язок і будова речовини”. Кожен варіант складався з чотирьох рівнів, які відрізнялися за складністю та формою тестових завдань.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(10 оцінок. Рейтинг публікації: 3.6 из 5)

5215

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Тетяна Миколаївна, підсумкова контрольна робота з хімії різнорівнева, використані тестові завдання. Але потрібно додати шкалу оцінювання (учні повинні знати, скільки балів “коштує” кожне завдання). Нажаль, тільки один варіант.