Плакат-розтяжка “З Днем cвятого Валентина”

Плакат-розтяжка "З Днем Святого Валентина"

День святого Валентина, або День закоханих — свято, яке 14 лютого відмічають багато людей по всьому світу. У США — p 1777 року, в країнах СНД — з початку 90 — x років. Історія свята дня святого Валентина бере свій початок з Луперкалію Древнього Риму. Луперкалій — фестиваль еротизму на честь богині «пристрастної» любові Juno Februata і бога Фавна, покровителя стад, який відзначався щорічно 14 лютого.

У 494 році н. е. Папа Геласій I спробував заборонити Луперкалій. Святу, яке прийшло на заміну Луперкаліям, був призначений небесний покровитель — святий Валентин, якого римський імператор Клавдій II наказав убити за його проповідницьку діяльність серед молоді. Він був страчений 14 лютого. Клавдій II розсудив, що одружений солдат навряд чи буде хоробрим і відчайдушним, тому заборонив легіонерам одружуватися. Епіскоп міста Терни Валентин рахував інакше і таємно вінчав закоханих солдатів.

Через деякий час Валентин був схоплений і засуджений до страти. У в’язниці, священик Валентин закохався в дочку свого ката. Але, на жаль, любов Валентина не врятувала, і він все-таки був страчений 14 лютого приблизно в 270 році нашої ери. Перед смертю Валентин написав любовний лист до своєї коханої, який закінчив словами «Від Твого Валентина». Як свідчить легенда, цей лист і започаткувало традицію писати своїм коханим листа з освідченнями в коханні — валентинки.

Велика частина «валентинок» анонімна, не має зворотної адреси, написана справа наліво або лівою рукою. Так прийнято — це додає загадковості. Правда одержувачі потім вимушені шукати анонімного посланця, якщо вірять в долю.

Кожен народ відмічає день святого Валентина по-різному. Британці, наприклад, в день святого Валентина посилають любовні послання не лише друзям і знайомим, але і своїм домашнім тваринам. Японці ж виявилися оригінальніші — вони переробили 14 лютого в «8 березня для чоловіків», коли подарунки отримують в основному чоловіки.

Пропоную Вам скачати плакат-розтяжку для оформлення приміщення до Дня святого Валентина, аби ваше свято було дійсно гарним та цікавив.

Бажаю всім кохання!

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Плакат яскравий. Більше буде у пригоді відомості про цей день. Можна використовувати на виховну годину матеріал для більшого пізнання учнями цієї події, адже мало хто знає, чому святкують День Валентина чи Закоханих.

  2. дякую, за плакат розтяжку, адже зараз, в мережі інтернет багато різного матееріалу, який не завжди відповідає бажаній якості зображення. В наш час, педагоги частіше знайомлять дошкільнят з святами, які прийли до нас з інших країн і це добре, адже як говорив Т.Г.Шевченко:” Чужому научайтесь й свого не цурайтесь…”

  3. Дуже вчасно натрапила на дану публікацію – попереду День Святого Валентина!!! Свято, яке подобається усім і дітям і дорослим, яке несе в собі часточку любові та надію, що ти потрібний комусь у цьому житті!!! Особливо сподобався плакат-розтяжка “З Днем Святого Валентина” але його не вдається скачати(. Бажаю всім кохання!

  4. Мабуть, нам всім не вистачає кохання, тому День Святого Валентина подобається учням. Хочеться, щоб ми залишались українцями і не перенімали традиції британців, або японців. Публікація сподобалась.