mail@urok-ua.com

Розтяжка для оформлення випускного балу

Розтяжка для оформлення випускного балу 2014 року

Випускний вечір – це найперше серйозне свято в житті будь-якої людини, далі буде випускний у Вузі, весілля, народження дитини і т. д. Але випускний в школі, це особливі відчуття і вони усім нам запам’ятаються на усе наше життя.

Тому провести і організувати випускний вечір завдання досить складне для вчителів. Ми вам допоможемо вирішити це завдання і пропонуємо вам розтяжку для оформлення випускного балу.

Ця розтяжка може бути використана не лише у 2014, а й у 2015 році. Всі файли для цього є в наявності.
Як буде приблизно виглядати ця розтяжка ви можете бачити на рисунку вгорі.

Всього в архіві знаходяться 18 файлів. Тобто кожен файл це –окрема буква та цифра. З цих файлів ви можете викласти «Випускний бал 2014». Розмір кожної букви 2300 пікселі в ширину та 3500 пікселі у висоту. Цього достатньо аби їх можна було роздрукувати на листкові формату А4 без втрати якості зображення.

При необхідності дана розтяжка для випускного балу, може бути роздрукована і на листках значно більшого формату.

Скачати: Розтяжка для оформлення випускного балу

 

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 из 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
Плакат-розтяжка “З Днем cвятого Валентина” Плакат-розтяжка "З Днем cвятого Валентина" День святого Валентина, або День закоханих — свято, яке 14 лютого відмічають багато людей по всьому світу. У США — p 1777 року, в країнах СНД — з початк...
Майстер-клас по рукоділлю. Виготовлення тришарових бантиків Майстер-клас по рукоділлю Виготовлення тришарових бантиків Автор: вчитель Пилипець Олена Юріївна В майстер-класі поетапно розглянуто виготовлення тришарових бантиків з репсових стрічок. Матеріал ад...
2652

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Прийдеться повторюватися, але знову хочу подякувати і розробникам і сайту за наданий матеріал!!! Дуже сподобалася ця розтяжка, з нею приміщення буде виглядати набагато красивіше і нести той позитивний розряд, якого від нього і очікується! З ВЕЛИКОЮ ПОВАГОЮ!