План-конспект уроку з англійської мови у 2 класі
“Пори року та природа”
Автор: учитель англійської мови Бурда Валерія Олександрівна
Підтема: Закріплення і повторення вивченого лексичного матеріалу з теми «Пори року та природа»
Мета:
- Практична: практикувати учнів у використанні вивченого лексичного і граматичного матеріалу з теми «Пори року та природа»
- Розвиваюча: розвивати логічне мислення, довготривалу пам’ять
- Освітня: повторити назви пір року, місяців; описувати погоду та розваги в різні пори року
- Виховна: виховувати прагнення до навчання та любов до природи
Перебіг уроку
- Організація класу:
а) Привітання з учнями.
- Фонетична зарядка.
а) Відпрацювання звуків [ ], [u:], [ai], [i:], [t ], [ ]
б) Мовна зарядка. Діалогічне мовлення про улюблену пору року (Соціальне опитування).
– What’s your favourite season?
– My favourite season is…
- Перевірка домашнього завдання.
На минулому уроці ми з вами говорили про найгарнішу пору року. Так, звісно, це осінь.
What are the autumn months? What is the weather like in autumn?
І звісно осінь найбагатша пора року. Давайте пригадаємо що можна покласти у кошик восени (Монологічне мовлення про фрукти. Структура речень I like, I don’t like з використанням назв фруктів та ягід).
- Повідомлення теми та мети уроку.
Сьогодні ми з вами відправимося до чарівної країни. У кожній з цих країн ми зустрінемося з уже знайомими нам порами року та казковими героями.
Перша зупинка звісно зима. Але, щоб ми не змерзли, давайте зробимо зарядку і зігріємося.
- Фізхвилинка.
- Дуже добре, тепер ми з вами точно не змерзнемо. У Діда Мороза розв’язався мішок з подарунками для дітей. Він дуже хотів розповісти їм про зиму. Давайте ж допоможемо Діду Морозу зі слів скласти речення і допоможемо йому вчасно доставити діткам подарунки. ( Завдання з читання )
Winter is cold and snowy season.
Winter months are January, February, December.
In winter I can skate, ski, sledge.
- Дід Мороз подякував нам за допомогу і ми можемо рушати далі.
What is the next season? Yes, sure. It’s spring. ( Завдання з письма )
Сніговичок написав друзям листа про весну, але коли він розтанув деякі літери розмилися. Допоможемо відновити листа Сніговичку:
Spring comes after …
Spring months are: March, … and May.
You can see green … and … in spring.
- Молодці, допомогли відновити листа Сніговичка і можемо рушати далі. Наступна зупинка – ваша улюблена пора року – літо. ( Завдання з аудіювання )
Наш неуважний клоун Бобо переплутав всі слова, допоможіть йому і виберіть слова, які стосуються лише літа. Уважно прослухайте текст і закресліть зайві слова.
Summer
Summer is sunny and hot season. Summer months are June, July and August. The trees and grass are green. We can swim and don’t go to school. We wear caps, shorts and T-shirts.
Ви чудово впоралися з цим завданням і надалі Бобо пообіцяв нам бути уважнішим.
- Ну ось ми і опинилися на останній зупинці нашої подорожі. І як ви вже здогадалися називається ця зупинка autumn. ( Завдання з мовлення )
До нас у гості завітав їжачок. В осінньому лісі він збирає ягоди та гриби. Він щойно почав вивчати англійську мову, і він ще не вміє розповідати про свою улюблену пору року. А ви зможете йому розповісти, і навіть подарувати подарунки, малюнки, які ви намалювали вдома.
- Підведення підсумків уроку.
Ось і закінчилася наша з вами чарівна подорож. Ми з вами опанували назви пір року, місяців, зможемо розповісти про те, що ми робимо, що носимо в ту, чи іншу пору року.
- Мотивація оцінок.
Пояснення домашнього завдання. Повторити назви пір року, місяців. Намалювати малюнок «Моя улюблена пора року»
Звичайний робочий урок. Яскраві картинки пір року, фруктів. Хотілося б додати до конспекту ігрові моменти, заспівати пісеньку про пори року. Щиро бажаю Вам і вашим діткам успіху