Планшет дитині для вивчення англійської мови

Сьогодні багато шкіл, особливо у східних областях України, вимушено переводять учнів на дистанційний формат навчання. Через часті повітряні тривоги та знеструмлення навчатися у звичному форматі неможливо, а також небезпечно. Підступний ворог навмисно намагається поцілити саме у цивільні об’єкти – школи, дитячі садочки, лікарні. Тому безпека дітей – понад усе.

На батьків же лягає обов’язок забезпечити оптимальні умови для дистанційного навчання. Спілкування з вчителями та однокласниками відбувається через інтернет. Найкращим пристроєм для дитини може стати планшет Самсунг, адже він має компактні розміри, зрозумілий користувацький інтерфейс. А за характеристиками та швидкодією в змозі конкурувати з ноутбуками та настільними ПК.

Вивчення англійської мови з дитиною в онлайн-режимі

Англійська мова наразі є Lingua Franca у світі. Тобто, володіючи нею, швидко зможете порозумітися з людьми з будь-якої частини світу. Також саме англійська є мовою науки та техніки. Багато батьків мріють, щоб їхні діти знайшли своє покликання в IT-сфері. А однією з ключових вимог є володіння англійською на рівні принаймні B2 (Upper Intermediate). А це майже вільне та незалежне володіння без словника. Вище лише – рівень експерта, тобто просунуті мовці (Proficient User).

Яким чином саме планшет допоможе швидше опанувати іноземну мову. Варіантів є багато. Якщо самі батьки добре володіють мовою, вони зможуть зацікавити дитину у різний спосіб:

  • у Google Play є багато додатків з простими завданнями. Вони допоможуть дитині вивчити основні фрази, назви кольорів, днів тижня, місяців тощо. За виконання уроків та завершення рівнів учень отримує різноманітні бонуси у вигляді зірочок та наліпок;
  • перегляд навчальних мультфільмів на YouTube – тут ви знайдете багато контенту саме для дитини з піснями та віршами, що легко запам’ятовуються;
  • старшим дітям можна завантажувати ілюстровані книжки на різні теми – історичні, пригодницькі, зі шкільними предметами (математика, хімія, анатомія);
  • фільми з субтитрами – дуже корисно слухати саме розмовну мову, щоб краще сприймати її на слух.

Ну, а під час підготовки до ЗНО можна знайти онлайн-репетитора з англійської, та займатися з ним через Skype чи інші месенджери.

Як вибрати планшет для навчання в онлайн-режимі

Успіхи у навчанні залежать від наполегливості та старанності учня. Але не останню роль відіграє й техніка, коли йдеться саме про дистанційну освіту. Тому вибору планшета треба приділити основну увагу. Ось декілька фахових порад:

  1. Планшети Самсунг цілком заслужено вважаються найкращими завдяки потужному “залізу”. Ваш планшет можна буде використовувати для роботи з декількома додатками одночасно.
  2. Екран має бути достатньо великим, щоб добре було видно вчителів та все, що вони пишуть на дошці. Оптимальна діагональ – 8,7-10,7 дюйма;
  3. Тип дисплея та роздільна здатність – TFT або IPS для бюджетних моделей. Retina, OLED, AMOLED на дорожчих з ширшими кутами огляду. Роздільна здатність – WQXGA, WUXGA (бажано з плюсом);
  4. LTE-модуль – бажано, щоб він був, адже зможете отримувати доступ до мобільного інтернету, коли вимикатимуть світло. Якщо ж модуля немає, доведеться використовувати смартфон як Вай-фай роутер.

Щодо технічних характеристик, орієнтуватися слід на ОЗП від чотирьох ГБ. Це мінімальна вимога для сучасних та продуктивних гаджетів.

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *