Календарно – тематичне планування уроків позакласного читання у 3 класі по хрестоматії

«Позакласне читання. 3 клас» Н.М.Гордієнко

Автор: вчитель – методист, вчитель початкових класів

Урок позакласного читання у 3 класі

У своїй роботі велику увагу приділяю розвитку читацьких навичок та читацької компетентності молодших школярів. Пропоную вашій увазі авторське планування уроків ПЧ у 3 класі за книгою Гордієнко. Усі уроки за планом розроблені і опробовані. Діти у захваті від таких уроків, з нетерпінням чекають кожного нового уроку, де вони є співавторами та активними учасниками кожного змагання, подорожі.

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Матеріал цікавий і корисний для роботи. Дійсно багато праці вкладено у його розробку. Обов”язково використаю при плануванні уроків позакласного читання. Дякую автору!

  2. Спасибі автору за творчий підхід до складання календарного планування уроків з позакласного читання. Незважаючи на оновлені програми, сам задум автора, його методи і прийоми можна використати у своїй роботі.

  3. Цікаво складене календарно-тематичне планування уроків позакласного читання. Його можна використати як додаток до календарно-тематичного планування з літературного читання для певного класу. А планувати уроки за цим доробком дуже зручно – в ньому вже визначені методи та прийоми опрацювання тексту на уроці, поставлена мета вивчення твору. Бери і працюй, використовуючи цей матеріал. Дякувати його автору!

  4. Спасибі за цікаві матеріали! Дуже необхідна допомога,особливо сільському вчителю, який весь час загружений домашньою роботою, а на вашому сайті можна знайти багато потрібної інформації!