Preply – інноваційна платформа, яка об’єднує вчителів та учнів

Якщо ви хочете поліпшити свої знання з різних предметів, як математика, історія, біологія, економіка, і навіть мов, таких як англійська, іспанська, німецька, японська та інші, ви повинні знати платформу Preply. Заснована в квітні 2013 р., вона нараховує понад 16 000 вчителів та 47 000 студентів. Ця інноваційна платформа, на якій реєструються вчителі та студенти, надає можливість проводити індивідуальні заняття.

Preply – інноваційна платформа

Це, безумовно, чудова нагода для студентів вчитись якісно, адже вчителі на цій платформі надзвичайно кваліфіковані та навчають за доступною ціною. Також на платформі є ще кілька програмних курсів, таких як HTML, Java Script, PHP. Готуйтеся до ринку праці, вивчаючи хороші курси!

Для вас, ця платформа пропонує чудові альтернативи. Наприклад, якщо у вас є мрія про вивчення музики, живопису або театру, Preply гарантує відмінних вчителів, щоб допомогти вам у цьому.

Якщо ви хочете вивчити мову, ви матимете змогу вчитися у вчителя рідної мови. Інвестування в заняття може бути складним і дорогим. Напружений графік може ускладнити навчання в школі, також, навчання в школі не дуже персоналізоване і не відповідають вашим професійним потребам.

Як ми бачимо, технологія надає нам неймовірні шанси на покращення знань з різних предметів, а дистанційне навчання – це один з найкращих способів досягнення цілей.

Викладачі, які працюють на цій платформі з 185 країн, що забезпечує відмінний культурний багаж для студентів! Пам’ятайте, що знання не займають місця, і у вас є цілий ряд можливостей для вашого культурного покращення. Вивчення мови та інших предметів відкриває двері для кожного, тому не пропустіть цей шанс.

Як працює платформа?

Платформа дуже проста. Просто перейдіть на веб-сайт і введіть тему або мову, яку ви хочете вивчити. Далі, ви повинні вибрати вчителя, відповідно до вартості занять, графіку та навчального плану. Ви навіть можете відфільтрувати вибір учителя за спеціалізацією, регіоном або погодинною ставкою. Кількість запланованих занять на ваш розсуд без будь-яких зобов’язань.

Потім надсилається повідомлення, щоб запланувати навчальний процес. Заняття проводяться за допомогою програм Skype або інших відеочатів, завдяки чому ви можете навчатися вдома, працювати, подорожувати, навчатися зі смартфона, планшета або комп’ютера з підключенням до Інтернету.

Які переваги навчання на платформі Preply?

Переваг є багато, і ми можемо їх перерахувати:

  • Можливість вибору вчителя;
  • Доступ до унікальних матеріалів;
  • Спеціальні розклади;
  • Навчання в комфорті;
  • Проста навігація платформи;
  • Дуже доступні ціни;
  • Персоналізоване навчання з індивідуальним вчителем;
  • Навчання без будь-яких зобов’язань.

Які переваги для вас, якщо ви учитель?

Якщо ви викладач, радимо заповнити безкоштовну реєстраційну форму на платформі. Ви зможете швидко і легко знаходити студентів, підвищувати свій дохід і керувати своїми графіками роботи. Ви вирішуєте, скільки ви хочете отримувати за академiчний час, і в який час маєте можливість навчати. Допоможіть кільком людям досягти своїх мрій. Використовуйте свій талант і станьте частиною команди Preply.

Як ми бачимо, Preply гарантує якість і комфорт для вас, незалежно від того чи ви є студентом, чи вчителем. Варто зайти сьогодні і змінити ваше життя на краще!

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *