Презентації на тему “Вода”

Автор: вчитель Москальова Тетяна Тимофіівна

 • Даний матеріал нетрадиційно допоможе закріпити та поширити знання та уявлення учнів про воду таку просту , повсякденну але незвичайну речовину. Властивості якої – це основа життя на Землі.
 • Що ж таке вода.
 • Сестра – тихоня сильної вибухівки – гримучого газу!
 • Гримучий газ – руйнівник, і життєдальна вода складаються із гідрогену і оксигену. Це було доведено ще 200 років тому Гумбольдтом і Гей-Люсаком.

Цей матеріал допоможе розвивати пізнавальний, пошуковий інтерес учнів. Вважаю що даний матеріал буде поштовхом до розвитку самоосвітніх навиків учнів.

Рекомендовано для вчителів фізики при вивченні тем “Рідини, властивості води”.

Вікно перегляду презентації

Щоб скачати презентацію натисніть “гайочку”

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 коментарів

 1. Дебильная презинтация!!!!!!!!! Информация классная, но ГДЕ ГАЕЧКА???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

 2. З великою цікавістю і задоволенням прочитав цю розробку. Лаконічно, зосереджуючись на основному, автор інформує про властивості найважливішої для життя на Землі речовини – води. Доречною була б знаменита цитата А.Сент-Екзюпері: “Вода, у тебе немає ні смаку, ни кольору, ні запаху, тебе неможливо описати, тобою наслолоджуються, не знаючи, що ти таке насправді.
  Не можна сказати, що ти є необхідною для життя: ти — саме життя.
  Ти наповнюєш нас радістю, і це неможливо пояснити нашими почуттями”.

 3. Дуже цікава презентація! Скільки нового я дізналася про воду. Цей матеріал доводить ще раз, що вода це основа життя. І це дійсно ЧУДО!!! Дякую Тетяні Тимофіївні за наданий цікавий матеріал викладений у доступній формі.

 4. Цікава презентація, дуже великий об’єм інформації, який можна використати на уроках фізики, та і просто для зацікавлення учнів у вивчені цієї науки)

 5. Чудова презентація, адже вода – це основа життя на Землі. Сподобалися інформаційні слайди про аномальні властивості води. Щиро дякую))) Творчих звершень!!!