mail@urok-ua.com

Презентації на тему “Вода”

Автор: вчитель Москальова Тетяна Тимофіівна

 • Даний матеріал нетрадиційно допоможе закріпити та поширити знання та уявлення учнів про воду таку просту , повсякденну але незвичайну речовину. Властивості якої – це основа життя на Землі.
 • Що ж таке вода.
 • Сестра – тихоня сильної вибухівки – гримучого газу!
 • Гримучий газ – руйнівник, і життєдальна вода складаються із гідрогену і оксигену. Це було доведено ще 200 років тому Гумбольдтом і Гей-Люсаком.

Цей матеріал допоможе розвивати пізнавальний, пошуковий інтерес учнів. Вважаю що даний матеріал буде поштовхом до розвитку самоосвітніх навиків учнів.

Рекомендовано для вчителів фізики при вивченні тем “Рідини, властивості води”.

Вікно перегляду презентації

Щоб скачати презентацію натисніть “гайочку”

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(66 оцінок. Рейтинг публікації: 4.5 з 5)
5806

А що ви думаєте про цю публікацію? Чи була вона для вас корисною?

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

 1. Дуже цікава презентація! Скільки нового я дізналася про воду. Цей матеріал доводить ще раз, що вода це основа життя. І це дійсно ЧУДО!!! Дякую Тетяні Тимофіївні за наданий цікавий матеріал викладений у доступній формі.

 2. Цікава презентація, дуже великий об’єм інформації, який можна використати на уроках фізики, та і просто для зацікавлення учнів у вивчені цієї науки)

 3. Чудова презентація, адже вода – це основа життя на Землі. Сподобалися інформаційні слайди про аномальні властивості води. Щиро дякую))) Творчих звершень!!!