Презентація для 2 класу з природознавства

Екологічний проект
«Збережемо життя первоцвітам!»

Презентація для 2 класу з природознавства

Автор презентації: вчитель початкових класів
Климкович Анна Ярославівна

Зміст презентації

Пріоритетна проблема проекту
Історія створення проекту
Анотація проекту
Етапи проекту
Мета і завдання проекту
Технологія досягнення поставлених завдань проекту
Реалізація проекту за напрямками
Очікувані результати та вплив проекту
Подальша підтримка та життєздатність проекту
Література

МЕТА ПРОЕКТУ: формувати уявлення про природу рідного краю, розуміння комплексності характеру та масштабності екологічних проблем, оцінити екологічний стан навколишнього середовища, заохочувати помічати і берегти красу навколо себе; розвивати ініціативність, відповідальність, наполегливість, вміння працювати індивідуально і групою; виховувати толерантність, естетичні смаки, відчуття прекрасного, любов до природи.

Завдання проекту:

  • Дізнатися, які первоцвіти зустрічаються в околицях міста і району, відзначити домінуючі види, їх стан;
  • Скласти опис місцеперебування первоцвітів;
  • Проінформувати учнів про загрозу зникнення первоцвітів;
  • Залучити учнів до просвітницької роботи щодо збереження первоцвітів та практичної діяльності по їх збереженню;
  • Розвивати творчі здібності, почуття прекрасного.

Актуальність проекту: Проект спрямований на екологічне виховання дітей. У сучасних умовах виникає необхідність виховувати у підростаючого покоління відповідального  ставлення  до навколишньої природи, її збереження.

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Екологічний проект «Збережемо життя первоцвітам!» Анни Ярославівни заслуговує уваги. Дуже змістова, пізнавальна, корисна робота. Безумовно, для збереження первоцвітів необхідно їх вивчення і пропаганда екологічних знань серед дітей. Презентація яскрава, насичена інформацією, фотоматеріалами. Спасибі вам!

  2. Екологічне виховання покоління є сьогодні пріорітетним напрямком виховної дільності у школі. На державному рівні проходят різні конкурси, змагання і серед них є проект “Збережемо життя первоцвітам” Презентація до цього проекту, яку підготувала учитель Климкович А. Я. може служити прикладом для тих, хто бажає брати участь у проекті. Презентація є змістовною, детальною, яскравою. Відображені різні етапи підготовки проекту: збору інформації, опрацювання. Особливо звернула увагу на слайди № 5 “Схема реалізації пректу” і № 7 – “Первоцвіти на території Жидачівщини”. З презентації видно: яку плідну працю провели вчителька, учні 2-го класу та їх батьки. Дякую.

  3. Цікава, змістовна презентація до проекту.Сподобалась ідея з картою первоцвітів Вашої місцевості, складена учасниками проекту, листівки з агітаційним слоганом та книжки саморобки. З усього видно, що учителем та його вихованцями проведена велика робота по збереженню довкілля.