Презентація для учнів 5 класу з історії України.

“Про що можна дізнатися з сімейного альбому”

Автор: вчитель історії Бутенко Оксана Василівна

Дана презентація для учнів 5 класу з історії України за темою “Про що можна дізнатися з сімейного альбому”. У формі пошуково-дослідницької роботи учні навчаються підбирати інформацію про минуле своєї сім’ї за фотографіями, створювати сімейне дерево. Приділяється велика увага формуванню вміння використовувати музейні експонати як джерело знань з історії рідного краю. В презентації демонструються фотографії з експозиції шкільного історико-етнографічного музею. Ознайомившись з ними, учні можуть дати відповідь на питання- чому фотографії є одним з важливих історичних джерел.

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Прекрасна форма пошуково-дослідницької роботи, де учні навчаються підбирати інформацію про минуле своєї сім’ї за фотографіями, створювати сімейне дерево. Дякую за ідею!!!

  2. Ме ні дуже сподобався творчий підхід вчителя до створення певних завдань для учнів. Слід розширити коло питаня на етапі актуалізації опорних знань учнів, генеалогічне дерево давньоруських князів слід розширити більше інформацією для того аби учні мали змогу логічно зрозуміти, в яке віконце слід поставити зображення.