Як зробити родинне дерево сім’ї

У цій публікації хочу показати вам як можна побудувати родинне дерево сім’ї.

Усі етапи побудови такого дерева я проводила в програмі Word. Проте звісно, що те ж саме можна зробити більш швидко та якісно в графічному редакторі.

Отже, етап перший. Знаходимо фоновий малюнок, який буде знаходитись на задньому фоні нашого родинного дерева. Фоновий малюнок можна підібрати будь який, все залежить від вашого бажання, проте бажано щоби він підходив під мотив нашого майбутнього малюнка.

Етап 1. Фоновий малюнок

родинне дерево сім'ї

Етап другий. Вибираємо дерево яке нам сподобалось, та встановлюємо поверх фонового малюнка. Розтягуємо по ширині та висоті у відповідності з розмірами загальної картинки.

Етап 2. Встановлюємо родинне дерево

родинне дерево сім'ї

Етап третій. Завантажуємо фотографії наших рідних. Можна використати різну схему. Розміщуйте так як вам подобається, головне щоби усі помістились. Можна починати як зверху так і знизу. Тобто фото дитини може бути вгорі, а до низу розміщені батьки та інші родичі. Так і навпаки фото дитини у низу, а вгору батьки та інші родичі.

Головне пам’ятайте, що чим більше родичів ви захочете розмістити тим менші фотографії потрібно встановлювати, адже потрібно щоби усі помістились.

Етап 3. Розміщуємо фото дитини та рідних

родинне дерево сім'ї

Етап четвертий. Завантажуємо рамки поверх фотографії. Зауважу що рамки в архіві який ви можете скачати досить великих розмірів. Тому їх бажано зменшити. Тобто не просто розтягнути чи стягнути, а зменшити фактичний розмір, наприклад щоби вони були не 2500 пікселів в ширину, а наприклад 300 пікселів. Такого розміру цілком достатньо для наших цілей. Адже фотокартки маленького розміру і потреби перевантажувати наш документ рамками великого розміру немає необхідності.

Етап 4. Завантажуємо рамки поверх фотокарток.

родинне дерево сім'ї

Етап п’ятий. Додаємо таблички для підпису фотокарток. Ситуація така сама, як і з рамками.

Етап 5. Завантажуємо таблички для підпису

родинне дерево сім'ї

Етап шостий. Підписуємо фотокартки. Тобто натискаємо на кнопку «Надпись», якщо ми працюємо в Word та надаємо необхідних настроювань цим написам. Тобто прозорого фону без рамки.

Етап 6. Підписуємо фотокартки

родинне дерево сім'ї

Етап сьомий. Залишилось тільки трошки прикрасити наше родинне дерево. Для цього можна наприклад додати різні квіти та траву. Також можете знайти png картинки хмаринок, сонечка, різних звірят. Підкреслю що потрібно шукати такі картинки саме в форматі png? Адже саме цей формат картинок може мати прозорий фон зображення, а не білий, як у випадку з форматом jpg.

Етап 7. Прикрашаємо наше родинне дерево 

родинне дерево сім'ї

Ось і все наше родинне дерево готове

родинне дерево сім'ї

Завантажити усі необхідні шаблони для виготовлення свого власного родинного дерева можна за посиланнями нижче. Також ви можете скачати інструкцію по виготовленню родинного дерева.

Таке родинне дерево можна сміливо додавати до портфоліо вашої дитини чи до портфоліо учня.

Скачати шаблони дерев для виготовлення родинного дерева

Скачати рамки та інші прикраси для виготовлення родинного дерева

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 коментарів

  1. прикольне дерево і рамки собі скачав випускайте іще більше такого матеріалу ви дуже допомогли мені)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))””

  2. Доступний у повторенні майстер-клас. Можна використати ідею і для інших розробок та виготовлення дидактичних ігор та роздаткового матеріалу. Дякую!

  3. Вірно говорять, що все починається з дитинства. Тому не можна втрачати своє коріння, свій родовід.І кожний вчитель літератури, історії повинен продовжувати формувати уявлення про родину як частину суспільства, про роль, місце та значення родини в житті людини, знайомити з поняттям «родовідне дерево», вчити поважати членів сім’ї, піклуватись один про одного; розвивати уявлення про благополуччя родини,увагу, критичне мислення, вміння висловлювати свої думки. Дякую за родинне дерево.

  4. Щиро дякую! Цікава задумка “Родинне дерево”! Матеріал можна використати і для інших робіт. Я довго не могла знайти чи закачати щось подібне.

  5. Дуже цікавий і чудовий майстер-клас. Найголовніше що зробити його може кожен! Все просто і доступно! І не треба купувати!))) Робота “Сімейне дерево” вийшла дуже гарна. Дякую за чудову ідею!

  6. Дана публікація дає поетапну інструкцію, як же можна легко і вправно батькам разом з дитиною створити своє неповторне “Родинне дерево”. Гарним помічником виступають шаблони дерев та рамок, різних прикрас для вдалої роботи. Крім того така спільна праця здружує і зближує членів родини. Дякую.

  7. Все більше відходять народні традиції, губиться родовідне начало, тому дуже важливо проводити народознавство, щорічно пропонувати дітям скласти родовідне дерево. Ваш матеріал значно полегшить оформлення цього дерева.Щиро вдячна.