Презентація для полегшення пояснення граматики учням 3 класу на уроці англійської мови

Автор: вчитель англійської мови Любов Родін-Сова

Ця презентація розроблена для полегшення пояснення граматики учням 3 класу. При вивченні спеціальних питань у учнів виникають складнощі. І на зразку цієї презентації ми розбираємо правило про побудову спеціальних питань, спираючись на структури,які учням вже знайомі, та базуючись на загальних питаннях з тими ж структурами. Кожен рядок до слайду виїжджає окремо,що дозволяє спинитись, або відмотати назад за умови необхідності повторного пояснення. Окремо з`являється й кожен слайд. Якщо вашим дітям важко осягнути все одразу, адже там 28 питань до різних речень, то можна розбирати по окремих структурах на окремому уроці.

У розробці презентації мною використанi такі структури: can/ has got, have got/ was, were/ like doing/have/Present Continuous. По цій презентації зручно пояснювати як практично побудувати питання. Перший крок-утворити загальне питання, а вже потім за допомогою спеціального питального слова створювати спец.питання, забираючи у реченні те,про що ми питаємо.

На наступному етапі вивчення спеціальних питань ми з учнями разом розбираємо їх структури біля дошки. І на етапі закріплення у групах(парах) складаємо речення з частин. Та утворюємо до речення питання, скажімо general та special (what). Коли група(пара) впоралась зі своїм реченням, я видаю їм інше речення з частинок, і так далі. За 4 уроки складаючи по 2-4 речення діти легко запам`ятовують алгоритм дій та правила побудови спец.питань, і на решті уроків ми періодично повторюємо побудову питань. Складання речень не займає багато часу, а яскрава презентація полегшує пояснення.

І навіть якщо раптом усі все забули,можна продивитися презентацію знову.

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі