Презентація до уроку української мови в 3 класі за темою “Правопис префіксів з- та с-“

Автор: учитель початкових класів Чекерис Ольга Вікторвна

Задачі уроку.

  • Формувати в учнів уміння правильно писати слова з префіксами з- та с-. Розвивати орфографічну пильність, увагу. Сприяти вихованню охайності, старанності при оформленні письмових робіт;
  • сприяти патріотичному вихованню дітей.

Презентація складається з  слайдів, які демонструють задачі уроку, програмні вимоги до знань та умінь учнів. Матеріал допоможе вчителю  формувати орфографічну пильність, навички самоконтролю.Працюючи за презентацією, учитель має змогу застосувати такі інтерактивні прийоми навчання як “мозковий штурм”, постановку проблемного питання, що значно активізує роботу дітей, спонукає їх до більш плідної роботи на уроці. Дидактичні задачі ефективніше розв’язуються через межпредметні зв’язки,а саме на матеріалі речень з опрацьованих на літературному читанні. На урок “прийшли” речення з казок “Горбоконик”, “Казка про рибака та рибку”, “Бременські музиканти” , ” Ромашка”.Окремі слайди допоможуть продовжити роботу по реалізації Методичних рекомендацій щодо національно-патріотичного виховання у загальноосвітніх навчальних закладах.

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Учителі початкових класів погодяться з думкою, що на закріплення набутих знань з української мови завжди мало часу. Тому добре, що вчитель покладається на міжпредметні звязки . А повторна робота з текстом ще й сприятиме швидкісному читання школярів.