Презентація досвіду роботи вчителя історії

Автор: вчитель історії та правознавства Данко Марія Антонівна

Вікно перегляду презентації

Коротко про презентацію: Розпочинається презентація з короткої інформації про вчителя історії Данко Марії Антонівни. На наступному слайді можна побачити педагогічне кредо вчителя. На третьому слайді вчитель перелічує пріоритети педагогічної освіти. На слайді номер чотири ми можемо побачити тему досліду вчителя. на слайді номер 5 вчителька представляє свої провідні ідеї та завдання. На слайді презентації під номером шість бачимо актуальність досліду. На слайді під номером 7 вчитель перераховує своє бачення принципів досвіду. Слайд номер вісім називається просто “Інтерактивні технології”. Наступний слайд розглядає науково-дослідницьку діяльність вчителя історії. на десятому слайді можемо побачити фотографії з проведеного районного семінару вчителів історії за темою: “Практичне застосування елементів інноваційних технології”. На одинадцятому та дванадцятому слайді презентації можемо бачити фотографії з позакласних заходів які були проведені під час районного семінару вчителів історії. На тренадцятому слайді представлено фотографії проведеного відкритого уроку вчителем історії у 7 класі на тему: Наш край в IX – XIV столітті. На 14 слайді можна ознайомитись з історико-краєзнавчим музеєм школи. На слайді під номером 15 бачимо фотографії з екскурсій, які були проведені вчителем. На цьому презентація досвіду роботи вчителя історії Данко Марії Антонівни завершується. Сподіваємось вона була для вас цікавою та корисною.

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Презентація автора корисна та цікава!!! Містить актуальність, принципи, перелік інтерактивних вправ, які вчитель застосовує в своїй навчально-виховній діяльності, фотозвіт. Чудово)))

  2. Все те, що Ви презентували є цікавим і гарним. Ви звичайно вчитель-молодець. Проте хотів би зауважити наступне: в темі досвіду роботи є слово гра, а про неї в презентації я нічого не побачив (маю на увазі приклади ігор, види ігор).