Презентація досвіду роботи вчителя математики

Автор: вчитель математики Тихонова Ольга Олександрівна

Ми вже публікували різні презентації досвіду роботи вчителів. Серед них і презентація вчителя хімії, і презентація вчителя історії, і презентація досвіду роботи вчителя біології, і вчителя початкових класів. ну а тепер хочу поділитись з вами презентацією досвіду роботи вчителя математики.

Коротко про презентацію. Отже, загалом ця презентація складається з 24 слайдів. Перший слайд – титульний. На другому слайді вчителька подає загальну інформацію про себе. Педагогічне кредо вчителя, на слайді №3. Назва четвертого слайду – Педагогічний досвід з теми. на слайді під номером 5 бачимо – актуальність досвіду. на слайді номер шість – провідна педагогічна ідея досвіду. Слайд номер сім – мета досвіду. Номер вісім – технологія досвіду. Слайд номер дев’ять – кроки продуктивного викладання. На десятому слайді можемо бачити ознаки продуктивного уроку. На слайді одинадцять-тринадцять, вчителька представляє структуру продуктивного уроку. На чотирнадцятому слайді бачимо, яким чином вчитель реалізує продуктивний підхід до навчання математики. Слайд номер 15-17 – інтерактивні методи навчання. На слайді під номером 18 можемо побачити графік моніторингу успішності учнів середньої та старшої школи. Наступний слайд показує графік навчальних досягнень учнів з математики за останні п’ять років. Слайд 20 – Рівень розвитку самоосвітньої компетентності учнів. І завершується презентація представленими нагородами, грамотами та дипломати вчителя.

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Дякую, Ольго Олександрівно, за можливість познайомитися з Вашим досвідом роботи. Деякі слайди можна взяти і для презентації свого, а саме – кроки та ознаки продуктивного викладання, цікаво подана структура продуктивного уроку. Дякую.

  2. Лаконічно і при цьому доступно і повно Ольга Олександрівна висвітлила всі етапи своєї професійної діяльності, звернувши особливу увагу саме на впровадження інтерактивних методів, що сприяють організації продуктивного уроку. Гарна підказка для вчителів, що атестуються, є чому повчитися.

  3. Ольга Олександрівна, презентація дуже цікава, гармонійно виглядає. Наочно представлені різноманітні таблиці, діаграми, моніторінг якості, досягнень учнів, учителя, фотоматеріали. Вважаю, ця презентація – чудова знахідка для учителів перед атестацією.