Презентація екологічного проекту учнів початкових класів

“Казка про річку”

Автор: вчитель початкових класів Морозюк Тетяна Володимирівна

Дуже вдало у своїй роботі вчителі початкових класів використовують метод проектів. Протягом 4 років я зі своїми учнями працювали над проектом “Чисте джерело”. Екскурсії, походи, різноманітні дослідження, вирішення екологічних проблем у населеному пункті – далеко не всі види нашої співпраці. І ось – піідсумок роботи. “Казка про річку” – презентація, в основу якої покладена придумана нами казка. Давайте разом вчитися оберігати рідну природу!

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Дуже гарна, цікава казочка, повчальна. Та мою думку було б краще і оригінальніше, якби діти самі або з допомогою батьків намалювали ілюстрації до цієї казки.

  2. Доброго дня. Мені дуже сподобалась ваша презентація і я хотіла б показати її дітям на уроці. Підкажіть чи можна її скачати і якщо можна, то як? Адже в класі підключення до Інтернету нема, щоб показати онлайн.

  3. Тетяно Володимирівно! Ваша презентація заслуговує уваги. Якщо Ви добавите до неї і свій особистий внесок в охорону оточуючого середовища, то її можна направляти на конкурс Всеукраїнської екологічної ліги.