mail@urok-ua.com
Магазин UROK-UA.com

Презентація. Портфоліо вчителя початкових класів

Портфоліо містить матеріали педагогічної діяльності Кухаренко Ірини Геогріївни, вчителя початкових класів, класного керівника Комісарівської ЗОШ.

Головна мета цього портфоліо – проаналізувати і представити значимі професійні результати і забезпечити моніторинг професійного зростання вчителя. Портфоліо дозволяє враховувати результати, досягнуті учителем в навчанні і вихованні, а також дозволяє простежити творчу і самоосвітю діяльність педагога.

Відео-Презентація. Портфоліо вчителя початкових класів

В умовах модернізації системи загальної освіти оновлюються професійні вимоги до педагогів: акцент переноситься з професійних знань на рівень професійних компетентностей вчителя в здійсненні професійної діяльності.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
4594

Магазин UROK-UA.com

А що ви думаєте про цю публікацію? Чи була вона для вас корисною?

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарів

  1. Портфоліо містить достатньо цікаві матеріали педагогічної діяльності Кухаренко Ірини Геогріївни.
    Добре, що до презентації вкладені схеми, діаграми, фотоматеріали. Деякі зауваження: 4, 5,13 слайди перенасичені текстовою інформацією, та дуже багато слайдів (105).

  2. Шановна Ірино Георгіївно! Переглянувши Вашу презентацію зрозуміла, що ви відноситеся до тієї категорії вчителів, які отримують задоволення від своєї праці. В талановитого вчителя – талановиті діти. Підтвердження тому – грамоти, дипломи сертифікати Ваших вихованців.