mail@urok-ua.com

Презентація. Портфоліо вчителя початкових класів

Портфоліо містить матеріали педагогічної діяльності Кухаренко Ірини Геогріївни, вчителя початкових класів, класного керівника Комісарівської ЗОШ.

Головна мета цього портфоліо – проаналізувати і представити значимі професійні результати і забезпечити моніторинг професійного зростання вчителя. Портфоліо дозволяє враховувати результати, досягнуті учителем в навчанні і вихованні, а також дозволяє простежити творчу і самоосвітю діяльність педагога.

Відео-Презентація. Портфоліо вчителя початкових класів

В умовах модернізації системи загальної освіти оновлюються професійні вимоги до педагогів: акцент переноситься з професійних знань на рівень професійних компетентностей вчителя в здійсненні професійної діяльності.

Подобається
Подобається У захваті Ха-ха Ого Сумно Злість
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
5224

Можливість залишати коментарі до публікацій тимчасово закрито!

3 коментарів

  1. Самопрезентація- це візитна карточка вчителя. Презентація на найвищому рівні. Вона може бути зразком для інших педагогів, які готуються до атестації. Видно, що Автор любить свою роботу і дітей.

  2. Портфоліо містить достатньо цікаві матеріали педагогічної діяльності Кухаренко Ірини Геогріївни.
    Добре, що до презентації вкладені схеми, діаграми, фотоматеріали. Деякі зауваження: 4, 5,13 слайди перенасичені текстовою інформацією, та дуже багато слайдів (105).

  3. Шановна Ірино Георгіївно! Переглянувши Вашу презентацію зрозуміла, що ви відноситеся до тієї категорії вчителів, які отримують задоволення від своєї праці. В талановитого вчителя – талановиті діти. Підтвердження тому – грамоти, дипломи сертифікати Ваших вихованців.