mail@urok-ua.com

Презентація. Портфоліо вчителя початкових класів

Портфоліо містить матеріали педагогічної діяльності Кухаренко Ірини Геогріївни, вчителя початкових класів, класного керівника Комісарівської ЗОШ.

Головна мета цього портфоліо – проаналізувати і представити значимі професійні результати і забезпечити моніторинг професійного зростання вчителя. Портфоліо дозволяє враховувати результати, досягнуті учителем в навчанні і вихованні, а також дозволяє простежити творчу і самоосвітю діяльність педагога.

Відео-Презентація. Портфоліо вчителя початкових класів

В умовах модернізації системи загальної освіти оновлюються професійні вимоги до педагогів: акцент переноситься з професійних знань на рівень професійних компетентностей вчителя в здійсненні професійної діяльності.


Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Завжди хочеться побачити, як працює інший учитель, як він веде урок, як поведе себе у різних педагогічних ситуаціях,який у нього кабінет, оснащення, порівняти. Таку можливість дає презентація-портфоліо. Багато світлин, грамот. Видно, що вчитель творчий, надхнений роботою й результатами.

  2. Самопрезентація- це візитна карточка вчителя. Презентація на найвищому рівні. Вона може бути зразком для інших педагогів, які готуються до атестації. Видно, що Автор любить свою роботу і дітей.

  3. Портфоліо містить достатньо цікаві матеріали педагогічної діяльності Кухаренко Ірини Геогріївни.
    Добре, що до презентації вкладені схеми, діаграми, фотоматеріали. Деякі зауваження: 4, 5,13 слайди перенасичені текстовою інформацією, та дуже багато слайдів (105).

  4. Шановна Ірино Георгіївно! Переглянувши Вашу презентацію зрозуміла, що ви відноситеся до тієї категорії вчителів, які отримують задоволення від своєї праці. В талановитого вчителя – талановиті діти. Підтвердження тому – грамоти, дипломи сертифікати Ваших вихованців.