Презентація
Методи захисту від корозії

Автор: заступник директора з навчально-виробничих робіт Бабій Лариса Іванівна

Заступник директора з навчально-виробничих робіт Бабій Лариса ІванівнаВажко назвати будь яку галузь народного господарства, де не використовується метал або металеві сплави. Актуальність рішення проблеми проти корозійного захисту диктується необхідністю збереження природних ресурсів, захисту навколишнього середовища. Масштаби втрат від корозії в світовому господарстві надзвичайно великі. Буквально мільярдні суми витрачаються в індустріально розвинутих країнах на боротьбу з корозією металів і на заміну виведених з ладу корозією металевих конструкцій і апаратів.
З метою підвищення довговічності будівельних конструкцій, будівель, споруд проводяться роботи в області поліпшення протикорозійного захисту.
Корозія є достатньо складним процесом. Але навіть не заглиблюючись в основи хімії, можна зрозуміти його причини. З погляду обивателя, корозія перетворює залізо в іржу. Цей процес відбувається в обов’язковій присутності двох компонентів – води і кисню. Очевидно, що обидві ці речовини в надлишку знаходяться в атмосфері і повністю ізолювати метал від їх дії практично неможливо. Воду (разом з розчиненими в ній різними елементами) часто називають електролітом. Щоб краще розібратися у боротьбі із руйнівною дією корозії її треба вивчити. Було розроблено блок-схеми для полегшення в поясненні та вивченні теми «корозії металів»: види корозії, захисні покриття, зварні з`єднання, методи захисту, причини корозії, хімічна та механічна корозія, чинники корозії.

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *