Презентація на тему: Великдень

Останній тиждень  перед  Великоднем

Автор: вчитель Лашко Галина Володимирівна

Пояснювальна записка до цифрового освітнього ресурсу «комп’ютерна підтримка до уроків “образотворчого мистецтва”  або ” виховної роботи” у 1-11 класах  з теми “Останній тиждень перед Великоднем”
Презентація передбачає використання комп’ютерної підтримки протягом уроку та виховгого захуду.

Зміст слайдів відповідає завданням етапів уроку та заходу. Робота містить: описування всяткового тижня, добірку яскравих ілюстрацій, які привертають увагу школярів і зосереджують їхню увагу на навчальному матеріалі.

Кожен із слайдів акцентує увагу учнів на проведення щоденних  обрядів.

Презентація спрямована на розвиток пізнавальних інтересів учнів .

Вікно перегляду презентації

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Чудова презентація! Маємо нагоду скористуватися чудовим матеріалом з дітками. Підійде для 1- класів.

  2. Великодне свято чекають з нетерпінням дорослі і діти.Презентація нагадує ,що і як потрібно робити кожного дня останнього тижня перед Великоднем.У кожному місті та селі є свої особливості підготовки.Галина Володимирівна показала своє бачення згідно місцевих традицій

  3. Галина Володимирівна, на мою думку, презентація досить проста: набір малюнків та картинок. Не вистачає змістової інформації, щодо Великодня. Зміст слайдів відповідає завданням етапів уроку та заходу, але якого? В такому випадку слід більш детально описати. У 1-11 класах – це ж така велика вікова різниця.

  4. Досить цікава презентація. Матеріали я вважаю можна було б використовувати навіть на уроках історії при вивченні теми “Повсякденне життя українців”.