mail@urok-ua.com

Презентація
“Я проти СНІДу”

Автор: вчитель української мови, літератури та зарубіжної літератури Рудакова Таміла Анатоліївна

Презентація «Я проти СНІДу» може бути використана для інформаційних та виховних годин по профілактиці СНІДу серед учнів шкіл. В ній міститься матеріал, у якому подано пояснення, що це — важке інфекційне захворювання, спричинене вірусом імунодефіциту людини (ВІЛ), який вражає імунну систему людини і знижує протидію організму всім захворюванням. Далі розповідається про встановлення Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом 1 грудня та подається пізнавальний матеріал про заорювання. Потім подано інформацію про способи передачі, симптоми, міри профілактики, наслідки СНІДу та правила безпеки.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(4 оцінки. Рейтинг публікації: 4.8 з 5)
3045

А що ви думаєте про цю публікацію? Чи була вона для вас корисною?

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

  1. Завдання попередження СНІДу – для нас педагогів сьогодні є дуже важливим, протягом всієї своєї презентації Таміла Анатоліївна звертає увагу учнів, що основним важелем у попередженні поширення ВІЛ-інфекції є дотримання здорового способу життя, відмова від ризикованої щодо інфікування ВІЛ поведінки, насамперед вживання наркотиків і ін., а саме головне – свідоме ставлення до свого здоров’я забезпечить захист від СНІДу. Прикро лише одне, стільки зусиль всі ми прикладаємо, і пам”ятки роздаємо, презентації та відео демонструємо, повідомлення готуємо, а хворих стає з кожним роком все більше і більше!!!((( Дякую за змістовну презентацію!

  2. Даною презентацією Таміла Анатоліївна сформувала основу тематичної виховної години для старшокласників. Робота містить всі необхідні аспекти, що дозволяють розкрити суть захворювання і головне – знайомить з мірами профілактики, що для молоді надзвичайно доречно. Спасибі.

  3. Якщо для когось не уся, то половина роботи готова. Уся потрібна інформація є, додай те, що вважаєш потрібним і користуйся.