mail@urok-ua.com

Презентація з німецької мови для учнів 5 класу на тему “Meine Familie”

Автор: вчитель німецької мови Твердохліб Аліна Олександрівна

Дана презентація розроблена з метою вдосконалення навичок читання та говоріння учням 5 класу, які вивчають німецьку як другу іноземну мову. На початку вивчення будь-якої мови в учнів виникають труднощі з побудовою монологічного висловлювання в межах вивченої теми, дітям важко подолати, так званий, мовний бар’єр. У пригоді учням стане ця презентація, яка складається з 19 слайдів. Слайди презентації містять у собі інформацію про членів родини і сім’ю в цілому, яка ілюстрована тематичними малюнками. Ознайомившись з короткими розповідями презентації, в основу яких покладені вже знайомі ЛО теми та часто вживані мовні зразки, діти з легкістю зможуть побудувати висловлювання і про власну родину. Слайди відображають моделі різноманітних сімей, тому кожна дитина зможе знайти речення, що стосуються саме її родини.
До того ж презентація може бути використана й для вдосконалення учнями навичок читання, адже текст на слайдах надрукований зручним для читання шрифтом і повністю адаптований під вікові особливості учнів 5-го класу, які тільки розпочали знайомство з німецькою мовою.


Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Надзвичайно вдала презентація! Різні види сімей, чудове сюжетне наповнення фото і автентичні їм нескладні тексти. Відпрацьовується читання, збільшується словниковий запас – з використанням його в конструкціях. У подальшому діти зможуть зробити за аналогією свою презентайію про власну родину. Успіхів вам!

  2. Дуже вдало автором підібрані тексти для розповіді про сім’ю. Переглянувши стільки слайдів, у яких міститься опис родини, учні, навіть мимоволі ,не прикладаючи особливих зусиль, засвоять необхідні лексичні одиниці, навчаться розповідати і про власних батьків, братів та сестер. Презентація може бути використана як елемент уроку, але варто було б урізноманітнити завдання (наприклад, доповнити речення за зразком про своїх членів родини, скласти діалог на подібну тематику, щоб краще закріпити ЛО теми, на основі одного з текстів провести перевірку змісту прочитаного richtig/falsch…).Але в цілому -гарний прийом і цікава ненав’язлива форма роботи.

  3. Мені ця презентація здається дуже ефективною для використання на уроці. Це не просто картинки про сім’ю, а кожна картинка супроводжується невеличким текстом, у якому використана легка лексика для учнів та досить цікава інформація, що описує картинку. А ще якщо є можливість показати цю презентацію в класі на великому екрані, то це просто чудово. Діти і розглядають картинки, і читають, і перекладають, і слова запам’ятовують. Урок на всі 100.