Презентація на тему
“Використання ігор на уроках англійської мови”

Автор: вчитель англійської мови Супрунова Анастасія Олександрівна

Ефективність уроку, як ми знаємо, підвищується за рахунок використання інтерактивних технологій. Метою даної презентації є використання нетрадиційних форм та методів навчання для створення цікавих уроків, та з метою залучення до роботи всіх дітей. До інтерактивних методів, як показано на одинадцятому слайдів, можна віднести роботу в парах, рольову гру. Урок може проходити у формі подорожі, вікторини. Все це сприяє розвитку мовлення, мислення, додає учням впевненості у собі. Класифікацію ігор показано на дванадцятому слайді. Найголовнішим аспектом є те, що під час гри участь приймають всі учні, навіть слабкі. У дітей розвивається логічне мислення, правильність висловлювання, зникає сором’язливість з метою одержати перемогу. Під час застосування ігрових методів діти краще засвоюють лексичні та граматичні конструкції, навчаються критичного мислення, розвивають навички спілкування у колективні. Саме парні та групові форми виконання завдань формують у дітей позитивну мотивацію до навчальної співпраці.
Дякую за увагу!

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

  1. Змістовна і грунтовна презентація. І хоча носить суто теоретичний характер, матеріал узагальнений і поданий у повному обсязі за темоюю. Інтерактивність навчання – наше сьогодення. Дуже актуальна публікація. Дякую!

  2. корисна презентація, яка ще раз доводить, що використання ігор на уроці для молодших школярів є дуже важливим чинником, адже в ігровій формі діти краще засвоюють все сказане. це сприяє розвитку мовлення, мислення.

  3. Анастасія Олександрівна в своїй презентації переконливо довела, що використання гри на уроках іноземної мови є одним з актуальних напрямків в сучасній педагогіці. Підтримую колег у тому, що добавлені слайди з використанням власних напрацювань по даній темі, лише додадуть їй ще більшої переконливості. Дякую!

  4. У презентації більшою мірою поданий теоретичний матеріал. Було б дуже добре, якби Ви продемонстрували, як на своїх уроках впроваджуєте інтерактивні технології, адже я також працюю над цією методичною проблемою, хотіла б перейняти досвід.

  5. Надзвичайно інформативна презентація, яка повність розкриває всі аспекти даної теми. Можна було б ще додати фотографії, що демонструють Ваші ігри, і додадок до Вашого портфоліо просто шикарний! Натхнення Вам.