mail@urok-ua.com
Магазин UROK-UA.com

Презентація
“Розвиток мовлення. Створення каліграм про природу”

Автор: учитель української мови та літератури Даниленко Валентина Олексіївна

Учитель української мови та літератури Даниленко Валентина Олексіївна

Дуже важливим фактором зацікавлення учнів у вивченні української літератури є мотивація діяльності на уроці. Створення на уроці каліграм на певну тему спонукає школярів до творчості, пошукової роботи, розвиває естетичні смаки. Каліграма – віршований твір, записаний у вигляді малюнка.

Презентація ознайомлює учнів із історією виникнення каліграм, їх автором, французьким письменником-модерністом Гійомом Аполлінером. На слайдах також представлені роботи Аполлінера.

Учням пропонується на уроці робота в групах, подаються тематичні картинки для створення малюнків, зразки учнівських робіт, а також світлини робочих моментів у групах на уроці.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(17 оцінок. Рейтинг публікації: 3.8 з 5)
3300

Магазин UROK-UA.com

А що ви думаєте про цю публікацію? Чи була вона для вас корисною?

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Дуже цікава ідею щодо створення каліграм, візьму на озброєння, однозначно подібні завдання сподобаються учням. Думаю, що Ваш досвід стане в нагоді багатьом вчителям і не тільки з української мови та літератури

  2. Пізнавальний матеріал. Цікаво було переглянути презентацію Даниленко В. Д.”Розвиток мовлення. Створення каліграм про природу”. Але, якщо вчитель це вдало застосовує – хотілось би побачити не тільки окремо малюнки, а щоб можливо було прочитати віршик у малюнку, тобто саме каліграму. Дякую за корисну публікацію.

  3. Про каліграми мало матеріалу.Тому ця презентація є корисною для вчителя.Автор цього матеріалу володіє теоретичними знаннями,вміло використовує на практиці .Можна використати створення каліграм за поданими роботами.Дякую!