Презентація “Технологія в’язання виробів гачком”

Автор: вчитель трудового навчання Склярова Лариса Олександрівна

Представлена навчальна презентація виконана з урахуванням рекомендацій до створення навчальних презентацій для учнів. Зміст презентації відповідає програмі. Презентація може використовуватися учнями 7 класу під час самостійного опрацювання розділу 2 програми трудового навчання (за новим Державним стандартом зі змінами) для учнів 5-9 класів. Також її можуть використовувати й вчителі трудового навчання під час вивчення цієї теми.

В презентації використано цікавий історичний текстовий матеріал. Технологія в’язання гачком представлена як текстом, так і дібраним відеорядом. Зображення виконання елементів в’язання гачком доступне для сприйняття, розуміння і відтворення, без зайвої графічної інформації. Крім цього, позитивним у презентації є розгляд умовних позначок елементів в’язання, що дозволить учням читати та використовувати різні схеми для в’язання гачком.

Наявність мультимедійних засобів у розпорядженні вчителя трудового навчання надають нових можливостей в організації навчального процесу вчителю, а учневі – у більш ефективному сприйнятті навчального матеріалу.

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

  1. Склярова Лариса Олександрівна повністтю розкрила тему у навчальній презентації “Технологія в’язання виробів гачком”. Тут і історія в’язання, і види виробів, і інструменти та матеріали, і правила безпечної праці, і санітарно-гігієнічні вимоги, і елементи та схеми в’язання …. все, що необхідно для опановування даної теми. Чудова робота. Дякую.

  2. Лариса Олександрівна, презентації у Вашому виконані яскраві, змістові, наочні. Це чудове доповнення до уроку. Крім того, її можливо використати і для самостійного опрацювання вихованцями. Натхнення Вам!

  3. В своїй презентації вчитель врахував все: історичну довідку, техніку безпеки, зразки виробів та детальну інструкцію по виготовленню виробу. Цінним є те, що крім навчальних навичок, вчитель готує дітей до практичних життєвих ситуацій (догляд за виробами). Дякую!

  4. Пані Ларисо! Ваша розробка чудова, адже подає розгляд умовних позначок елементів в’язання, що дозволяє учням читати та використовувати різні схеми для в’язання гачком. Дякую!!!

  5. Досить цікава презентація дидактичного матеріалу. Оригінальністю роботи є міжпредметний звязок трудового навчання із всесвітньою історією. Також дані матеріали можна використовувати як у форматі електронної презентації, так і в роздрукованому варіанті. Щиро Вам дякую за ваша роботу!!!