Презентація
Цікаві факти з життя тварин

Автор: вчитель біології Соколова Вікторія Григорівна

Презентація містить цікаві факти з життя тварин. У ній є матеріали, що можуть бути використані для проведення предметного тижня біології в середній школі. У презентації в цікавій і доступній для учнів середніх класів формі розповідається про вражаючі факти , що стосуються тваринного світу. Кожне текстове пояснення підтверджено яскравою ілюстрацією. Матеріали, викладені у презентації, можуть бути чудовим інформативним доповненням до основної частини навчальної програми, викладеної в  підручнику. Автор, створюючи презентацію, мав на меті  показати, що світ тварин дуже дивовижний і багатогранний, зацікавити учнів вивченням зоології, спонукати до подальшого самостійного пошуку нових джерел інформації. Призначено для показу учням 6 – 8 класів. Після перегляду даної презентації учням можна запропонувати завдання доповнити матеріал власними слайдами на основі рекомендованих Інтернет-джерел, що сприятиме формуванню пізнавальної активності дітей, розвитку їх вміння працювати з програмою Microsoft Offise PoverPoint.

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 коментарів

  1. Дякую за цікавий матеріал, дітям дуже сподобалось))
    Проводила на класній годині для 2 класу, учні у захваті, особливо сподобались влучно підібрані картинки

  2. Дуже цікаві факти. Їх можна використовувати не тільки на уроках, але і на будь-якому заході чи тижні біології, у вікторинах, брейн-рингах, гра “Вірю-невірю”, уроках дослідженнях та інше. Велике вам дякую. Наснаги вам. Обов*язково візьму собі в дидактичну скарбничку.

  3. Цікаві факти про будь-кого і будь-що заінтригують всіх.Дуже хорошу і цікаву пошукову роботу здійснила Вікторія Григорівна.Матеріал корисний для вчителів та учнів різних вікових категорій.За матеріалами презентації можна провести багато позакласних цікавих заходів.Дякую

  4. Ну, просто дуже цікава презентація. Скільки нових фактів про тварин я дізналася! Думаю, буде цікаво і учням, причому, будь-якого класу. Вчителем була проведена велика пошукова робота. Щиро дякую за такий корисний матеріал.

  5. Велике Вам дякую! Змістовна та цікава презентація.Обов’язково використаю в найближчому майбутньому.

  6. Переглядаючи презентацію, відкрила для себе багато цікавих фактів з життя тварин, про які до цього не знала.Скористаюся Вашою ідеєю для створення інформаційного Discovery для своїх вихованців. Дякую!

  7. Дякую за презентацію. Наведені факти про життя тварин цікаві не тільки дітям, а і дорослим. Візьму презентацію до своєї скарбнички і обов”язково використаю на уроці природознавства.