Презентація “Вектори в просторі”

Автор: вчитель математики Шеін Галина Володимирівна

Дана презентація використовується при вивченні геометрії 11 класу (рівень стандарту). У доступній формі викладено теоретичний матеріал до розділу « Вектори в просторі. Дії над векторами», що супроводжується необхідними малюнками та лаконічним поясненням.
Рубрика «Виконаємо разом» допомагає учням усвідомлено застосовувати набуті теоретичні знання до розв’язування конкретних задач : – знаходження координат вектора та його абсолютної величини; – знаходження вектора, рівного даному; – додавання та віднімання векторів, множення вектора на число; – перевірка векторів на колінеарність; – застосування скалярного добутку до визначення виду трикутника.
Рубрика « Контрольні завдання» містить типові задачі для контрольної роботи, що стануть в пригоді учням при підготовці до підсумкового уроку узагальнення та систематизації знань по даній темі.

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 коментарів

  1. Хороша презентація, яку можна використати на уроках, особливо під час дистанційного навчання. Дуже дякую автору за таку роботу, натхнення у подальшій роботі.

  2. Презентація, окрім узагальненого теоретичного матеріалу, містить багато прикладів та задач для розвитку просторової уяви, обчислювальних навичок.

  3. Чудова презентація: змістована, відповідаюча програмі, віковій категорії учнів, естетично оформлена. навчальний матеріал, поданий в такій форми, створює умови для розширення можливостей візуалізації теми, сприяє розвитку комунікативних здібностей, відкриттю творчого потенціалу дитини.

  4. Цікава презентація- змістова інфомація та естетичне оформлення. Вважаю. використання мультимедійної технології – це інструмент підвищення ефективності уроку, забезпечення наочності матеріалу, а також збільшення обсягу виконаних завдань на уроці.

  5. Цікава презентація: насичена необхідною, змістовою інформацією, естетично оформлена. Безумовно, використання мультимедійних технологій – це той інструмент, який підвищує ефективність уроку, забеспечує наочність, візуалізацію вивчаємого матеріалу.

  6. Дана презентація корисна для як вчителів так і для учнів. У ній стисло, змістовно та послідовно викладено теоретичний матеріал по векторах. Розумно підібраний фон до слайдів, палітра кольорів спокійна. Ставлю Вам, Галино Володимирівно, 5 зірочок. Дякую!