Презентація з інформатики

“Як подружитися з комп’ютером”

Автор: вчитель інформатики Лагута Світлана Миколаївна, Сімакова Олена Юріївна

Вчитель інформатики Лагута Світлана МиколаївнаЗ введенням у шкільну програму предмету «Інформатика» у 2 та 5 класах, постало нагальне питання про техніку безпеки при роботі з комп’ютером молодших школярів. У доступній для свого віку формі, правила поводження в комп’ютерному класі пропонує розробка «Як подружитися з комп’ютером» авторів Кременчуцької ЗОШ № 17 «Вибір» імені М.Г. Неленя Лагути Світлани Миколаївни та Сімакової Олени Юріївни. Інструктаж проводять казкові герої «Нулик» та «Одиничка», які вже встигли приглянутися молодшим учням. Родзинкою презентації є віршована форма правил поводження з комп’ютером не тільки у школі, а і вдома.

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 коментарів

  1. Така презентація згодиться як для вступного інструктажу на уроці інформатики в кожному класі початкової школи, так і для повторення. Матеріал відповідає віковим особливостям та технічним правилам створення презентації. Дякую авторам, що полегшуєте нам роботу.

  2. Актуальна, насичена ясквими картинками презентація, яка точно спобається учням і приверне їхню увагу під час подання вчителем навчального матервалу. А ще після використання цієї презентації можна перевірити знання учнів у програмному середовищі “Сходинки до інформатики”.

  3. Такі ж картинки є у програмному середовищі Сходинки до інформатики 2-6. Автор даної презентації вдосоналила їх цікавими віршованими рядками, які легко запам’ятати та дотримуватися під час роботи за комп’ютером.

  4. Використання презентацій на уроках завжди зацікавлює учнів. Ваша презентація – корисна знахідка і маленька допомога вчителям-інформатикам. Яскраві картинки, віршовані правила підкажуть як правильно поводитись не тільки в комп’ютерному класі, а й вдома.

  5. З величезним задоволенням познайомилася з правила поводження, які запропонували казкові герої «Нулик» та «Одиничка» у розробці «Як подружитися з комп’ютером». Такі правила не залишать нікого байдужим і думаю, що їх знання корисні не лише в комп”ютерному класі, але і взагалі, для загального розвитку. Олено Юріївно, взяла Ваші правила у свою творчу скарбничку і поділюся ними зі своїми учнями. Щиро дякую.

  6. Оригінальна подача правил поводження з комп’ютером. Віршована форма правил не тільки зацікавить учнів, а ще й дуже легко їм запам’ятається. А вже знайомі герої тільки пожвавлюють презентацію, та роблять її ще цікавішою.

  7. Дуже цікаві, корисні і повчльні презентації. Яскраво і доступно подано матеріал. Чудово!!1