mail@urok-ua.com

Презентація з інформатики

“Як подружитися з комп’ютером”

Автор: вчитель інформатики Лагута Світлана Миколаївна, Сімакова Олена Юріївна

Вчитель інформатики Лагута Світлана МиколаївнаЗ введенням у шкільну програму предмету «Інформатика» у 2 та 5 класах, постало нагальне питання про техніку безпеки при роботі з комп’ютером молодших школярів. У доступній для свого віку формі, правила поводження в комп’ютерному класі пропонує розробка «Як подружитися з комп’ютером» авторів Кременчуцької ЗОШ № 17 «Вибір» імені М.Г. Неленя Лагути Світлани Миколаївни та Сімакової Олени Юріївни. Інструктаж проводять казкові герої «Нулик» та «Одиничка», які вже встигли приглянутися молодшим учням. Родзинкою презентації є віршована форма правил поводження з комп’ютером не тільки у школі, а і вдома.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(3 оцінки. Рейтинг публікації: 4.7 з 5)
3410

А що ви думаєте про цю публікацію? Чи була вона для вас корисною?

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарів

  1. Використання презентацій на уроках завжди зацікавлює учнів. Ваша презентація – корисна знахідка і маленька допомога вчителям-інформатикам. Яскраві картинки, віршовані правила підкажуть як правильно поводитись не тільки в комп’ютерному класі, а й вдома.

  2. З величезним задоволенням познайомилася з правила поводження, які запропонували казкові герої «Нулик» та «Одиничка» у розробці «Як подружитися з комп’ютером». Такі правила не залишать нікого байдужим і думаю, що їх знання корисні не лише в комп”ютерному класі, але і взагалі, для загального розвитку. Олено Юріївно, взяла Ваші правила у свою творчу скарбничку і поділюся ними зі своїми учнями. Щиро дякую.

  3. Оригінальна подача правил поводження з комп’ютером. Віршована форма правил не тільки зацікавить учнів, а ще й дуже легко їм запам’ятається. А вже знайомі герої тільки пожвавлюють презентацію, та роблять її ще цікавішою.

  4. Дуже цікаві, корисні і повчльні презентації. Яскраво і доступно подано матеріал. Чудово!!1