mail@urok-ua.com

Презентація з інформатики

“Безпечний інтернет”

Автор: вчитель інформатики Лагута Світлана Миколаївна, Сімакова Олена Юріївна

Вчитель інформатики Лагута Світлана МиколаївнаЗ появою нових мобільних пристроїв проблема безпеки дітей в ітнернеті стає більш актуальною. Особливої уваги у цьому питанні заслуговують молодші школярі. З метою ознайомлення учнів молодших класів з можливими загрозами і правилами поведінки в інтернеті було створено презентацію «Безпечний інтернет».
Автори: вчителі інформатики Кременчуцької ЗОШ № 17 «Вибір» імені М.Г. Неленя Лагута Світлана Миколаївна і Сімакова Олена Юріївна. Подорож по сторінкам інтернету проводять казкові герої «Нулик» та «Одиничка», які радять дітям, як себе поводити на просторах мережі. Розробка апробована на уроках інформатики в 2-5 класах нашої школи.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(4 оцінки. Рейтинг публікації: 4.8 з 5)
3043

А що ви думаєте про цю публікацію? Чи була вона для вас корисною?

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

  1. Презентація дуже сподобалась. Думаю дітям буде цікаво, а якщо цікаво, то й обов’язково запам’ятається. Проблема безпеки в інтернеті на сьогодні актуальна. Я думаю такі презентації доцільно показувати дітям не тільки на уроках інформатики, а й на тематичних виховних заходах.

  2. Презентація дуже сподобалась. Думаю дітям буде цікаво, а якщо цікаво, то й обов’язково запам’ятається. Проблема безпеки в інтернеті на сьогодні актуальна. Я думаю такі презентації доцільно показувати дітям не тільки на уроках інформатики, а й на тематичних виховних заходах.

  3. Яскарава та цікава презентація! Віріш легкі для запам’ятовування дітьми. Тема безпеки в Інтернеті є надзвичайно актуальною, тому обов’язково використаю презентацію на cвоїх уроках та раджу колегам!