Презентація з інформатики

“Безпечний інтернет”

Автор: вчитель інформатики Лагута Світлана Миколаївна, Сімакова Олена Юріївна

Вчитель інформатики Лагута Світлана МиколаївнаЗ появою нових мобільних пристроїв проблема безпеки дітей в ітнернеті стає більш актуальною. Особливої уваги у цьому питанні заслуговують молодші школярі. З метою ознайомлення учнів молодших класів з можливими загрозами і правилами поведінки в інтернеті було створено презентацію «Безпечний інтернет».
Автори: вчителі інформатики Кременчуцької ЗОШ № 17 «Вибір» імені М.Г. Неленя Лагута Світлана Миколаївна і Сімакова Олена Юріївна. Подорож по сторінкам інтернету проводять казкові герої «Нулик» та «Одиничка», які радять дітям, як себе поводити на просторах мережі. Розробка апробована на уроках інформатики в 2-5 класах нашої школи.

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 коментарів

  1. Дуже гарна, яскрава, творча презентація. До деталей продумано фон кожного слайду та розміщення об’єктів на ньому, а використання казкових героїв не залишить байдужими учнів. А ще яку фантазію та творчі здібності треба мити щоб продумати це все у віршованій формі. Автор великий молодець, Дякую за таку презентацію

  2. Дуже цікава презентація. Тема інформаційної безпеки дуже актуальна у час сьогодення. Дану презентацію можна використати як на уроці інформатики, так і під час позакласного заходу наприклад до Дня безпечного інткернету.

  3. Презентація дуже сподобалась. Думаю дітям буде цікаво.Думаю такі презентації доцільно показувати дітям не тільки на уроках інформатики,

  4. Презентація дуже сподобалась. Думаю дітям буде цікаво, а якщо цікаво, то й обов’язково запам’ятається. Проблема безпеки в інтернеті на сьогодні актуальна. Я думаю такі презентації доцільно показувати дітям не тільки на уроках інформатики, а й на тематичних виховних заходах.

  5. Презентація дуже сподобалась. Думаю дітям буде цікаво, а якщо цікаво, то й обов’язково запам’ятається. Проблема безпеки в інтернеті на сьогодні актуальна. Я думаю такі презентації доцільно показувати дітям не тільки на уроках інформатики, а й на тематичних виховних заходах.

  6. Яскарава та цікава презентація! Віріш легкі для запам’ятовування дітьми. Тема безпеки в Інтернеті є надзвичайно актуальною, тому обов’язково використаю презентацію на cвоїх уроках та раджу колегам!