Презентація до уроку української мови в 3 класі за темою “Будова слова. Закінчення”

Автор: учитель початкових класів Чекерис Ольга Вікторівна

Презентація містить 11 яскравих слайдів,які можуть використовуватися при вивченні нового матеріалу з української мови в 3 класі за темою “Будова слова. Закінчення”.. Слайди презентації подають практичні вправи по спостереженню за мовним явищем, по зміні слова , по утворенню словосполучнь , редагуванню тексту.Розташовані по наростанню складності.
Використовуючи дану презентацію,вчитель має змогу реалізувати текстоцентричний принцип навчання української мови(опрацьовується текст повчального і виховного змісту) Таким способом виховуються патріотичні почуття, повага до національних традицій і символів українського народу. Отже, презентація допоможе вчителю реалізувати Методичні рекомендації щодо національно-патріотичного виховання у загальноосвітніх навчальних закладах (Додаток до Наказу Мін. освіти і науки України від 16.06.15 р. №641)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Презентація буде гарним доповненням до уроку української мови з теми “Будова слова”. Підібрані вправи та завдання направлені на виховання патріотів своєї країни. Можливо, на окремих слайдах потрібно було не лише вказати завдання, а й доповнити їх правильно виконаним (слайд 4,5). Дякую!