Презентація з української мови для 7 класу до теми «Безособові дієслова»

Автор: Заступник директора з навчально-виховної роботи, учитель української мови та літератури Німець Лариса Іванівна

Презентація містить відомості про безособові дієслова. Матеріал презентації допоможе урізноманітнити види діяльності на уроці.


Даний цифровий навчальний ресурс інтегрований до теми «Безособові дієслова» з української мови  для 7 класу згідно навчальної програми для загальноосвітніх навчальних закладів «Українська мова. 5-9 класи» (укладачі: Шелехова Г.Т., Пентилюк М.І., Таранік-Ткачук К.В., Гнаткович Т.Д., Новосьолова В.І., Коржова Н.Б.). Видавництво «Освіта», 2013р. (Наказ МОН від 06.06.2012 №664).

У пропонованій презентації подано повний обсяг теоретичного матеріалу та практичні завдання для формування навичок розрізнення безособових дієслів. Електронний матеріал може бути використаний на уроках української мови  у 7 класі при вивченні цієї теми.

Широке використання образності і асоціативного ряду  дає можливість досягти концентрації уваги і, як наслідок, значного підвищення якості знань на уроці та сприяє підвищенню інтересу до предмета.

Дидактичний матеріал можна використовувати для індивідуальної і групової роботи з учнями. Ресурс допоможе вчителю – словеснику зацікавити семикласників навчальною діяльністю, стимулювати їх до творчого розвитку.

Картка опису цифрового ресурсу

Назва ресурсу: Презентація  «Безособові дієслова».

Анотація: Презентація містить  відомості про  безособові дієслова. Матеріал  презентації допоможе  урізноманітнити види діяльності  на  уроці.

Тип ресурс: Презентація

Автор: Німець Лариса Іванівна, Погибляцький НВК, учитель української мови та літератури.

Навчальна дисципліна: Загальна середня освіта → Українська мова

Для якого класу, розділу: 7 клас. Морфологія. Дієслово.

Аудиторія: для вчителів

Рік розробки ресурсу: 2015

Кількість сторінок: 19 слайдів.

Джерело: Погибляцький навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІІступенів » Лисянської районної ради

Адреса джерела: Авторська робота

Мова ресурсу: українська

Цінність ресурсу: 5 балів

Ключові слова:Дієслово, безособові дієслова.

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

10 коментарів

  1. Дійсно сучасна презентація, яка значно полегшує пояснення матеріалу учням та дає можливість краще їм сприйняти тему. На своїх уроках використаю Вашу презентацію. Дякую, що поширили!

  2. Презентація цікава, виконана за всіма вимогами, естетична, анімаційна. Учителька підібрала оригінальні та результативні інтерактивні методи роботи. Завдання творчого характеру, сприяють розвиткові та самореалізаціїї учнів. Хотілося б ще й урок побачити.

  3. Презентація містить різні форми і методи роботи.Цікава “Снігова куля”(робота в групах),робота з фразеологізмами,з поезією,кросворд.Можна використати на уроці з теми “Безособові речення”Дякую

  4. Презентація цікава і змістовна, відповідає заявленій темі. Досить динамічна. Добре, що ви кожен пункт правила проілюстрували прикладами, так набагато легше учнями сприймається навчальний матеріал

  5. Ваша публікація відповідає вимогам часу. Така подача теми “Безособові дієслова” для семикласників буде цікавою, пізнавальною і потрібною. Оригінальний дизайн, чудове змістове наповнення.

  6. Ларисо Іванівно !Ви склали цікаву та нестандартну презентацію до уроку. На уроці Ви використали інтерактивні технології роботи , що активізує роботу учнів на уроці ,зацікавлює їх навчальним матеріалом. Дякую за презентацію до уроку.