Проводимо вільний час з користю: переваги катання на роликах для школярів

Зараз можна простежити одну дуже цікаву тенденцію – все більше і більше людей проводять відпочинок не в кафе і барах, а на свіжому повітрі, і часто ще займаються активними видами спорту. Катання на велосипедах і роликах дає можливість добре провести час, отримавши порцію веселощів, адреналіну і згодом здоровий сон. Адже після активної поїздки організм повністю розслабляється і отримує можливість повноцінно відпочити – а це з часом може перерости в звичку, користь від якої буде безсумнівною. Ми – інтернет-магазин ROLIKI EXTRIM продаємо дитячі роликові ковзани уже більше 5 років у Києві. На роликах люблять кататися люди будь-якого віку і професій, а особливо популярністю вони користуються у дітей. В нашому інтернет-магазині представлені всі дитячі ролики – ролики для дитини – відомих брендів. Тут https://roliki-extrim.com.ua/ можна купити ролики та аксесуари найкращих світових брендів: Rollerblade, Fila, Seba, Powerslide, K2, USD, Matter, Hyper та інших.

Катання на роликах – це веселе дозвілля як для дітей, так і для дорослих. Окрім цього, така активність має безліч переваг для здоров’я та загального самопочуття.

Чим корисно кататись на роликах?

Катаючись на роликових ковзанах, ви отримуєте не тільки відчуття свободи, але і навантаження на всі групи м’язів, розвиток координації рухів, підвищується навик балансування. Особливо активно працюють м’язи литок, стегон, стоп і сідниць. Сильному навантаженню піддаються також м’язи спини та попереку, а ось прес і руки задіяні набагато слабкіше. Приємним доповненням є розвиток пластики і плавності рухів, а вміння переносити вагу з ноги на ногу підвищує здатність керувати своїм тілом.

  • Перевага № 1. Ефективно спалює жир. Катання на роликах за своєю ефективністю для схуднення можна порівняти з бігом. Годинникова пробіжка дозволяє спалити 700 ккал. А регулярне катання на роликах двічі-тричі на тиждень дає втрату 1 кг ваги.
  • Перевага № 2. Не перевантажує суглоби. Під час катання на роликах на суглоби йде менше навантаження, ніж при бігу.
  • Перевага № 3. Зміцнює серце та покращує роботу серцево-судинної системи. Сильне серце краще перекачує кров, отже, ефективніше забезпечує киснем всі тканини організму.
  • Перевага № 4. Під час катання на роликах працюють усі великі групи м’язів. При катанні на роликах задіяні майже всі з 640 м’язів нашого тіла.
    Завдяки цьому хребет стає рівним, а постава красивою.
  • Перевага № 5. Покращує дрібну моторику. Необхідність підтримки балансу під час катання на роликах призводить до того, що окремі м’язи тіла починають взаємодіяти один з одним.
  • Перевага № 6. Розвиває спілкування.
  • Перевага № 7. Знімає стрес. Їзда на роликах – чудовий спосіб розслаблення. Залежно від настрою можна вибрати швидку швидкість або, навпаки, неквапливе катання. У будь-якому разі це допоможе зняти стрес.

Катаючись на роликах, ви також покращуєте координацію рухів.

Радість і азарт, захоплення і задоволення – чого тільки не побачиш в очах дитини, що «летить» на роликах.

Найголовніше, на що потрібно звертати  увагу при покупці роликів, це безпека і комфорт вашої дитини. Дешеві ролики стають причиною розвитку патології ступні, від якої потім дуже важко позбутися.

У нас колосальний досвід, тому можемо надати якісну консультацію любої складності по підбору роликів, які найкраще підійдуть саме для Вашої дитини.

Як відомо, рух – це життя.  Тож катайтеся із задоволенням та будьте здорові!

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *