Онлайн-навчання: переваги та недоліки

Сучасні діти не завжди прив’язані до одного місця проживання, а віддати дитину в школу – це завжди велика проблема. До того ж, вибір дуже вузький – це лише декилька шкіл поблизу домівки, що не завжди гарантує якість освіти. Онлайн школа https://planetaclub.com.ua/onlayn-shkola – це вибір батьків. які бажають для своєї дитини найкращого. Переходьте за посиланням щоб дізнатись докладніше.

Які переваги має навчання в онлайн-школі

Перш за все це можливість для сором’язливих дітей розкрити свій потенціал, що не завжди виходить у них при звичайному навчальному процесі. Звичайно, дуже комфортно те, що вчитися можна будь-де, де є доступ до інтернету. І при цьому навчальний процес не проходить за вільним графіком – так само, як і у звичайній школі, тут є розклад занять, якому учні повинні слідувати. Але якщо учень з поважних причин пропустить заняття, він зможе подивитися відеозапис.

Онлайн школа для дітей не відволікає учня від здобуття освіти – ніяких чергувань, класних часів та інших заходів, які тільки гаять час. До того ж, школяру не треба буде йти чи їхати до школи – це також істотна економія часу, який можна витрачати на різноманітні кружки та саморозвиток.

Досвідчені вчителі наочно та яскраво видають навчальний матеріал, оскільки в них для цього є всі необхідні інструменти, їх забезпечує школа онлайн в Україні.

Заняття проводяться за програмою МОН України, тож після закінчення навчального процесу школа онлайн видає учням атестати державного зразка. Треба зазначити, що плюси навчання в школі онлайн дійсно дуже значні. Але батькам. які збираються віддавати до неї дітей, треба знати, що є ще й мінуси.

Навчання в онлайн-школі – недоліки

Перш за все це те, що відповідальність за налагодження дісципліни буде обов’язком не вчителя, як це було б у звичайному навчальному закладі, а батьків – на цьому наголоує приватна онлайн школа. До того часу, як дитина призвичаїться до процесу, її треба буде контролювати та й потому не кидати все напризволяще.

Також треба розуміти, що дитині все одно потрібна социалізація. Тобто мінуси онлайн навчання полягають у тому ж, у чому і плюси – учень не ходить до школи, тобто не контактує з іншими дітьми. Це треба виправляти, наприклад, за допомогою різноманітних кружків.

І, звичайно, якщо за якимось причинами зникне інтернет, дитина не зможе бути присутньою на занятті. Але онлайн школа з атестатом передбачає такі проблеми та шляхи їх вирішення.

Чому багато батьків обирає саме дістанційне навчання

Сучасний темп життя диктує свої правило – далеко не всі дорослі можуть відвозити дитину до школи та забирати її. До того ж, учневі все одно потрібні додаткові заняття, тобто він ходить не тільки до школи, тож повертається додому довить пізно. А ще треба робити домашнє завдання, а наступного дня все повторюється. Не кожна дитина витримає такий темп, онлайн навчання передбачає значно м’якіший.

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *