Річний план методичної роботи на 2016/2017 навчальний рік

Автор: Заступник директора з навчальної роботи, вчитель зарубіжної літератури Галковська Христина Миколаївна

Галковська Христина МиколаївнаМатеріал можуть використовувати заступники директорів з навчально-виховної роботи.


ПЛАН НАВЧАЛЬНО – МЕТОДИЧНОЇ РОБОТИ НА 2016/2017 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Річний план методичної роботи на 20162017 навчальний рік

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

  1. Висловлюю щиру вдячність пані Христині за змістовну та детальну публікацію. Викладений Вами матеріал користується популярністю – це видно з переглядів.
    Читаючи попередні коментарі, дозволю собі не погодитись із багатьма колегами. Вважаю, що Христина Миколаївна та й інші завучі з навчальної роботи працюють, чесно виконуючи свої посадові обов’язки. Погодьтеся, колеги, що ми свідомо обрали свою професію, отож і працюймо з паперами. А педагоги, які хочуть творчо працювати, знаходять час і на папери, і на творчість.

  2. На жаль, освітяни просто “задушені” паперами: планами, звітами. І далеко не рідна адміністрація “мучить” свій колектив. Так ось я вважаю, що краще вже діяти за чітким планом, коли знаєш, що конкретно треба зробити, коли і які документи від тебе чекають. Ніж “подайте те і те, терміново, а краще – вчора” . А тим часом будемо сподіватись, що бюрократія-таки буде подолана і ми нарешті запрацюємо творчо і вільно) А пані Христині дякую за план)))

  3. Викладений план навчально-методичної роботи – не тільки зразок планування із зазначеного напрямку роботи, а й приклад натхненої праці заступника директора навчального закладу. Нічого зайвого, все продумано та враховано в плані. Скільки заходів заплановано! Яка висока методична підтримка педагогічного колективу закладена в цьому документі. Щиро заздрю Вашим колегам, Христино Миколаївно, за те, що Вони мають таку якісну науково-методичну підтримку.

  4. Річний план методичної роботи вдало структуровано. Охоплено всі питання методичного супроводу та всі напрямки управлінської діяльності. З усього видно, що ви людина аналітичного складу розуму. Наснаги Вам, успіхів у роботі та відповідальних, вдумливих, креативних, розуміючих колег.

  5. Христино Миколаївно! Ви дуже творчий заступник директора з навчальної роботи .У річному плані методичної роботи Ви все врахували, на всіх учителів звернули увагу, ні про кого не забули і ні про що не забули.Ви -молодець.Але запитання до Вас (вибачте за нього ), а як працюється у Вашій школі вчителям, бо , здається, Ви їм не даєте “продиху”, усім без винятку, особливо тим, хто атестується.Порада,що треба бути і розумним заступнику директора ,але і гарною людиною. Інколи жаль учителів,бо про нас ніхто не думає, а тільки вимагають і дорікають. Можливо,це не про Вас? Хотілось би. А за роботу і Ваш матеріал я вдячна.