Різновиди аксесуарів для геймінгу

Вибравши найкращий монітор та відеокарту, зверніть увагу на додаткові товари, що підвищують комфорт ігрового процесу. Дрібні аксесуари та гаджети сильно впливають на рухи та сприйняття. Розглянемо, які доповнення важливі для приємного ігрового процесу.

Геймерські навушники

Геймерські навушники

Вони відрізняються від звичайних моделей. Геймерські навушники не втомлюють вуха, як універсальні. Анатомічні вставки та легкий корпус дають змогу використовувати їх довго, подивитися зручні моделі можна тут: https://eldorado.ua/uk/headphones/c1038998. Передача звуку розроблена на основі меншості низьких частот, що подовжує ігровий процес. Переваги:

  1. Якісний мікрофон. Спілкування з іншими гравцями легше та ефективніше.
  2. Регульовані налаштування. Контролюйте гучність, обсяги звуку, еквалайзер.
  3. Варіативність форм-фактора. Вибирайте тип корпусу за власними вимогами до зручності, кріплень та дизайну. Найвищу якість звуку забезпечують накладні моделі. Вони активно поглинають частоти.
  4. Чутливість. Виробники пропонують оптимальний показник 100–120 дБ. Такий звук не відвертає увагу й не спричиняє головний біль.

Спосіб під’єднання геймінгової гарнітури буває двох типів. Дротовий — це класичний формат. Вони від’єднуються через порт. Набагато зручніші бездротові навушники, які не стримують рухів та не спричиняють плутання, розглянути такі товари можна тут: https://eldorado.ua/uk/headphones/c1038998/13111=36524. Для вдосконалення дизайну моделі оснащують підсвіткою та декоративними елементами. Підібравши їх, ви створите повну композицію зі всіма пристроями.

Ігрова поверхня

Звичайний килимок для миші може ковзати на столі та ускладнювати рух руки. Максимальну точність та зручність забезпечує ігрова поверхня. Матеріал виконання — якісні пластик, гума, метал чи спеціальна тканина. Часто поверхні обладнують опорою під руку, підкладками та підсвіткою. Вибирайте аксесуар із прошитими краями.

Ігрові миші

Ігрові миші

Геймінгові товари відрізняються чутливістю, невеликим часом відгуку та функціональністю. Такі мишки краще реагують на натискання. Зважайте на тип сенсора. Лазерні здатні працювати на жорсткій нерівній поверхні. Оптичні не реагують на забруднення.

Для вибору кількості клавіш визначте цілі. Якщо ви полюбляєте тактики та стратегії, купуйте миші з додатковими кнопками. Вони пропонують до 12 клавіш. Для шутерів та інших простіших за рухами ігор потрібна мінімальна кількість.

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *