Конспект уроку з лікувальної фізкультури у 4 класі для дітей зі зниженим слухом на тему: Різновиди ходьби. Біг у повільному темпі. КВ ранкової гімнастики без предмета. Вправи з розвитку артикуляційної, дрібної та загальної моторики

Автор: вчитель початкових класів, сурдопедагог Литвин Галина Антонівна

Screenshot_1Конспект уроку розроблений із використанням біоадекватних технологій. Урок спрямований на розвиток просторової орієнтації, слухової уваги школярів. У додатках містяться мовленнєві вправи.


Конспект уроку лікувальної фізкультури у 4 класі для дітей зі зниженим слухом

 

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Мовленнєвий матеріал, який вчитель використовує під час уроку можна використовувати на уроках літературного читання, ігри – на уроках фізичної культури, на перервах. Дана методика допомагає дітям зі зниженим слухом працювати на рівні з іншими учнями, готує дітей до повноцінного життя у суспільстві.

  2. Біоадекватна методика – це ще одна модель інноваційних технологій.Ця методика орієнтована на розвиток цілісного мислення учнів. При її використанні підключаються всі канали сприйняття інформації, що робить процес викладання досить ефективним.
    Конспект уроку Галини Анатоліївни вдалий приклад, як на уроках лікувальної фізичної культури можна розвивати щасливих, а отже і успішних в майбутньому дітей.

  3. В процесі уроку вчитель навчає не просто рухатися, говорити, вона вчить дітей одержувати радість кожної хвилини. Оптимістичному настрою сприяють і “Осіння мелодія”, і ” Біля ставу”, і “Покажи свій настрій”. Практично всі їх можна використати на будь – якому уроці фізкультури чи на ГПД.

  4. Гарний конспект лікувальної фізкультури. Різні вправи враховують і вік дітей, і максимально спрямовані на створення позитивного настрою (фізкультхвилинка з промовленням “дощик”, вправи “Масаж”, “Обнімашки). Конспект уроку детальний: різні вправи і завдання розписані по хвилинам, що свідчить про неоднаразове застосування на уроках.