mail@urok-ua.com

Розклад уроків

Шаблони на українській мові

Ось і розпочався новий навчальний рік. І як завжди, багатьом учителям потрібен красивий шаблон розкладу уроків, який можна було би роздрукувати на звичайному папері формату А4 та повісити на своєму класному куточку. Тому ми підготували для вас добірку з найбільш красивих шаблонів розкладів уроків, які ви можете дуже легко та просто переглянути та при бажанні завантажити на свій комп’ютер для подальшої роботи з ними. Усе що вам потрібно зробити з вибраним шаблоном, це вписати предмети відповідно вашого розкладу.

Усі шаблони мають унікальний та неповторний дизайн, оберіть який із них вам сподобався найбільше та натисніть на відповідне зображення. Зображення відкриється у новій закладці, де буде кнопка для збереження відповідного документу.

Усі шаблони мають досить великий розмір, тому можете не хвилюватись стосовно якості зображення. Їх можна роздрукувати навіть на форматах великого розміру, в разі якщо виникне така потреба.

На цьому все. Сподіваємось вам сподобалась наша добірка шаблонів на українській мові “Розклад уроків”

Шаблони для розкладу уроків українською

Розклад уроків Розклад уроків
Розклад уроків Розклад уроків
Розклад уроків Розклад уроків
Розклад уроків (9) Розклад уроків
Розклад уроків
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(7 оцінок. Рейтинг публікації: 4.9 из 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
Як зробити витинанку з паперу Як зробити витинанку з паперу "Витинанка. Великодні зайці" Автор: керівник гуртка Острікова Віра Віталіївна завдання: Сприяти формуванню уявлення про новий вид декоративно - прикладного мистецт...
300 вчителів України провели #КласнеЧитання 300 вчителів України провели #КласнеЧитання З 11 по 15 грудня школами України прокотилася хвиля класних читань. Понад 300 вчителів зі всієї України взяли участь в ініціативі #КласнеЧитання. Зі своїми...
Екскурсії у формі гри Екскурсії у формі гри Сьогодні класні керівники зобов’язані возити свій клас на екскурсії, котрі ознайомлюють школярів із історією краю, допомагають краще вивчити матеріал програми чи просто пока...
7565

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарів

  1. Щиро хочу подякувати розробнику шаблонів розкладу уроків. Мені дуже сподобалися. Потрібна річ і не лише для учителя, а і для учнів. Можна роздрукувати і як подарунок учням на початку семестру, усі шаблони мають унікальний та неповторний дизайн! З повагою.

  2. Чудова підбірка шаблонів для розкладу уроків. Вони мають естетичний вигляд і дуже яскраві, з улюбленими мультиплікаційними героями. Можна роздрукувати та вставити до класного куточку.