Розклад уроків

Шаблони на українській мові

Ось і розпочався новий навчальний рік. І як завжди, багатьом учителям потрібен красивий шаблон розкладу уроків, який можна було би роздрукувати на звичайному папері формату А4 та повісити на своєму класному куточку. Тому ми підготували для вас добірку з найбільш красивих шаблонів розкладів уроків, які ви можете дуже легко та просто переглянути та при бажанні завантажити на свій комп’ютер для подальшої роботи з ними. Усе що вам потрібно зробити з вибраним шаблоном, це вписати предмети відповідно вашого розкладу.

Усі шаблони мають унікальний та неповторний дизайн, оберіть який із них вам сподобався найбільше та натисніть на відповідне зображення. Зображення відкриється у новій закладці, де буде кнопка для збереження відповідного документу.

Усі шаблони мають досить великий розмір, тому можете не хвилюватись стосовно якості зображення. Їх можна роздрукувати навіть на форматах великого розміру, в разі якщо виникне така потреба.

На цьому все. Сподіваємось вам сподобалась наша добірка шаблонів на українській мові “Розклад уроків”

Шаблони для розкладу уроків українською

Розклад уроків Розклад уроків
Розклад уроків Розклад уроків
Розклад уроків Розклад уроків
Розклад уроків (9) Розклад уроків
Розклад уроків

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

  1. лдщвьпзщвп щдть щдт д тол тл твд вдт двт двт дт вдтв дтдт шл щ м ан р емго гнмгиг гш

  2. чому використовується заборонений ресурс??? невже мало українських платформ?

  3. Щиро хочу подякувати розробнику шаблонів розкладу уроків. Мені дуже сподобалися. Потрібна річ і не лише для учителя, а і для учнів. Можна роздрукувати і як подарунок учням на початку семестру, усі шаблони мають унікальний та неповторний дизайн! З повагою.

  4. Чудова підбірка шаблонів для розкладу уроків. Вони мають естетичний вигляд і дуже яскраві, з улюбленими мультиплікаційними героями. Можна роздрукувати та вставити до класного куточку.