Розробка уроку “Аптека природи”

Автор: вчитель біології Гуменюк Наталія Леонідівна

Презентація «Аптека природи» – надзвичайно цікава робота про різноманітних представників тваринного світу, а саме про не дуже відомі загалу факти використання продуктів їх життєдіяльності самими тваринами, а також людиною, особливо з лікувальною метою в народній медицині. Адже недарма говорять: “Кого не вилікують ліки, вилікує Природа”.

Дана презентація чудово підійде для проведення мультимедійних позакласних занять з біології. Її можна використовувати з метою поглиблення знань школярів про тваринний світ, як складову природи, розширювати кругозір учнів, а також сприяти розвитку зацікавленості таким предметом, як зоологія, інтересу до медицини, фармакології, бажання здобути знання та набути вміння з практичним використанням їх у подальшому житті. Довести, що людина є частиною природи і її існування можливе за умови встановлення гармонійних стосунків з навколишнім середовищем та дбайливого ставлення до нього. Має профорієнтаційний характер.

Презентації “Аптека природи”

Урок 1

Урок 2

Урок 3-4

Урок 5-6

Конспект уроку “Аптека природи”

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Дуже багато цікавинок зі світу живих істот. Ці знання можна використовувати не тільки на уроках, але і на різних позакласних заходах (іграх, вікторинах, семінарах тощо). І головне , що є перевірка знань у різних формах (тести, кросворди тощо). Дякую Вам.

  2. Сучасний світ – це суцільний світ інформації.Дуже важливо отримати потрібну та корисну інформацію.Робота,зроблена Наталією Леонідівною дуже потрібна.Я з інтересом перечитала презентацію про цілющі властивості продуктів життєдіяльності тварин.Дякую

  3. Наталія Леонідівна, ви – пошуковець, який максимально наповнює навчальний аспект. Я, коли знайомилася з вашими розробками, відкривала для себе нові знання. Уявляю, наскільки корисною і продуктивною була діяльність учнів. Позитивним вважаю проведення тестових контролів на уроках № 2, № 5-6; роботу з кросвордами ( уроки № 4, №7). Логічним завершенням такого масштабного навчання є захист творчих проектів з використанням вікторин, рольових ігр.