Розробка уроку з фізичної культури для 3 класу

“Вправи для формування культури рухів з елементами гімнастики”

Автор: Вчитель фізичної культури Кулак Вікторія Вікторівна

Кулак Вікторія ВікторівнаМета:

  • формування загальних уявлень про фізичну культуру, її значення в житті людини, збереження та зміцнення здоров’я, фізичного розвитку;
  • розширення рухового досвіду, вдосконалення навичок життєво необхідних рухових дій, використання їх у повсякденній та ігровій діяльності
  • Виховувати інтерес до занять фізичними вправами, старанність.

Завдання:

  1. Повторити акробатичні вправи, вивчені у 2-му класі.
  2. Повторити техніку лазіння по гімнастичній стінці.
  3. Сприяти фізичному розвитку учнів.
  4. Виховувати пізнавальну активність учнів.

Розробка уроку

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Традиційний урок фізичної культури чітко структурований відповідно до вимог. Важливо, що вчителька приділяє велику увагу правильності виконання фізичних вправ. Дотримання техніки безпеки на уроках фізкультури теж важливий момент.

  2. На уроці вчитель вміло організовує учнів, зосереджує їхню увагу, створює добрий емоційний настрій. Впродовж заняття учні дотримуються техніки безпеки, на це звертає увагу вчитель.Всі етапи уроку мають методичний коментар.

  3. У змісті уроку чітко сплановані частини уроку: підготовча, основна, заключна та їх дозування. Протягом усього уроку вчителем звертається велика увага на техніку безпеки та фізичний стан дітей. На уроці використані різні форми організації діяльності учнів: фронтальна, поточна. Бажаю вчителю успіхів у вихованні здорового підростаючого покоління!