mail@urok-ua.com

Розвиток пізнавальної активності дошкільників

Автор: вчитель початкових класів Тетяна Черватюк

Розвиток пізнавальної активності дошкільників

На дворі тепле, а іноді дуже жарке літо. Це час подорожей, екскурсій, поїздок, канікул. Але ви знаєте, в деяких сім’ях невеличка напруга і стривоженість і все це тому, що їхнє чадо, перший рас іде в перший клас. Перша порада буде стосуватися того, що літо це – для відпочинку. Будь ласка не робіть помилку, не вчіть за три літніх місяці дитину того, що вона повинна вміти і знати протягом п’яти років і наступних одинадцяти в школі. Не потрібно за літні місяці вчити дитину писати, читати і читати кожного дня. Не потрібно вчити дитину рахувати до 100 чи до 1000. Не потрібно цього робити. Використовуйте природне середовище: водичку, пісочок, камінчики, хмарки, метелики, мушлі. Все що завгодно. Дозволяйте вашій дитині більше проявляти самостійність. Робіть з неї творчу особистість. Адже ви батьки. І ще одне. Ніколи не забувайте, що ваша дитина, завжди має право на помилку.

В багатьох батьків, завжди існує таке питання. А чи готова моя дитина до школи?

І ви знаєте, я хочу вам порадити, звернутися в першу чергу до своїх вихователів, особливо тих батьків, діти яких знаходяться в дитячих закладах. В кожного вихователя має бути так званий “Портрет майбутнього школяра“. Це називається “Портрет дошкільника“. Це те, що повинна вміти і знати дитина, яка йде до школи.

В цьому портреті дошкільника є дуже багато різних характеристик. Їх дійсно багато. Але ви знаєте сьогодні я хотіла би зупинитися на деяких з них.

Перше, що не мало важливо для майбутнього першокласника, це розвиток пізнавальної активності і основ логіки. Це дуже важливо. І сьогодні на практичній частині я обов’язково вам про це розкажу і покажу. Все це ви можете робити в домашніх умовах зі своєю дитиною. Для цього не потрібно купувати якусь спеціальну літературу. Все що нам потрібно є завжди у вас під рукою.

Сьогодні у нас в гостях, дівчинка Маринка, з якою ми і проведемо наше практичне зайняття з розвитку пізнавальної активності.

Розвиток пізнавальної активності
Практичне зайняття

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 4 из 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
Як правильно обрати шкільний ранець/рюкзак для першокласника? Найбільш популярні рюкзаки для школи Як обрати шкільний рюкзак першокласнику? Рейтинг найбільш популярних ранців для школи (відео)   Зміст СІМ ПОРАД ЯК ПРАВИЛЬНО ОБРАТИ РЮКЗАК ДЛЯ ПЕРШОКЛАСНИКА? НА ЩО ЗВЕРНУТИ УВАГУ? ...
Презентація на тему: Адаптація першокласників в умовах загальноосвітнього закладу Презентація на тему: Адаптація першокласників в умовах загальноосвітнього закладу Автор: Практичний психолог Острогляд Анна Сергіївна Метою моєї роботи є нагадати батькам, як адаптація чи дезадаптац...
Тренінгове заняття з батьками “Щаслива дитина – благополучна родина” (за проектом “Вчимося жити разом).... Тренінгове заняття з батьками "Щаслива дитина – благополучна родина" (за проектом "Вчимося жити разом). Автор: вихователь дошкільного закладу Мельник Тетяна Богданівна Діти – квіти життя. Проте част...
1686

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *