Семестрова контрольна робота з алгебри, 9 клас
Автор: учитель математики Корсунов Віталій Геннадійович
Матеріал контрольної роботи розрахований на учнів 9 класу загальноосвітнього рівня. Контрольна робота складена у вигляді тестів та покликана перевірити всі основні вміння та навички, набуті учнями під час вивчення алгебри у 1 семестрі.
Завдання цікаві, тестовий формат підходить для поточної перевірки Для підсумкової контрольної роботи повинні бути і завдання з відкритою формою розвязку, навіть на ЗНО з математики учням пропонують не тільки тестові завдання, адже по тестових завданнях не завжди можна правильно оцінити рівень знань учня.
Віталій Геннадійович, контрольна робота, як вже Вам писали, повинна складатися не тільки з тестів. Тести можна вгадати або елементарно списани тільки правильні відповіді у інших учнів. Тому контрольна робота повинна крім тестів містити й такі завдання, які потрібно розв’язувати повністю.
Просто, зрозуміло, коротко, коли володієте редактором формул, чудове форматування вцілому (є наприкінці одна відповідь виділена жирним шрифтом), подумала може так позначено правильний варіант. Дякую.
Віталій Геннадійович, контрольна робота з математики повина складатися не тільки з тестових завдань: а їх забагато. Вона має бути різнорівневою. Потрібно вказувати кількість балів за кожне завдання.
Погоджуюсь з колегами з попередніх коментарів. Раджу Вам, Вікторе Геннадійовичу, додати до контрольної роботи також завдання на встановлення відповідності, завдання з записом короткої відповіді та завдання з записом повного розв’язку. Намагайтесь складати контрольні у формі ЗНО, нехай в них буде менше завдань, але вони мають бути різного рівня складності.
Вчитель пропонує до нашої уваги контрольну роботу у вигляді тестів. Завдання відповідають вимогам чинних навчальних програм, допомагають перевірити наскільки сформовані вміння і навички учнів з даної теми.Доцільно також пропонувати учням з достатнім та високим рівнем завдання закритого типу.
Контрольна робота має на меті перевірити знання учнів по темі ” Лінійні нерівності і їх системи” та “Квадратична функція”. Учитель формує завдання таким чином, щоб виявити не тільки знання теоретичних засад, а й уміння застосовувати вивчені формули при роботі з конкретними функціями та їх графіками. Вартими уваги вважаю завдання на перетворення графіків функцій та роботу з формулами скороченого множення.
P. S. Якщо молодий колега хоче дізнатися реальну картину рівня знань учнів, варто не обмежуватися лише тестами, які не виключають елементарне вгадування, а включати завдання, що вимагають повного пояснення процесу розв’язування.