mail@urok-ua.com

Семестрова контрольна робота з алгебри, 9 клас

Автор: учитель математики Корсунов Віталій Геннадійович

Корсунов Віталій ГеннадійовичМатеріал контрольної роботи розрахований на учнів 9 класу загальноосвітнього рівня. Контрольна робота складена у вигляді тестів та покликана перевірити всі основні вміння та навички, набуті учнями під час вивчення алгебри у 1 семестрі.


 

Контрольна робота

Завантажити документ на диск

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
644

А що ви думаєте про цю публікацію? Чи була вона для вас корисною?

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарів

 1. Віталій Геннадійович, контрольна робота з математики повина складатися не тільки з тестових завдань: а їх забагато. Вона має бути різнорівневою. Потрібно вказувати кількість балів за кожне завдання.

 2. Погоджуюсь з колегами з попередніх коментарів. Раджу Вам, Вікторе Геннадійовичу, додати до контрольної роботи також завдання на встановлення відповідності, завдання з записом короткої відповіді та завдання з записом повного розв’язку. Намагайтесь складати контрольні у формі ЗНО, нехай в них буде менше завдань, але вони мають бути різного рівня складності.

 3. Вчитель пропонує до нашої уваги контрольну роботу у вигляді тестів. Завдання відповідають вимогам чинних навчальних програм, допомагають перевірити наскільки сформовані вміння і навички учнів з даної теми.Доцільно також пропонувати учням з достатнім та високим рівнем завдання закритого типу.

 4. Контрольна робота має на меті перевірити знання учнів по темі ” Лінійні нерівності і їх системи” та “Квадратична функція”. Учитель формує завдання таким чином, щоб виявити не тільки знання теоретичних засад, а й уміння застосовувати вивчені формули при роботі з конкретними функціями та їх графіками. Вартими уваги вважаю завдання на перетворення графіків функцій та роботу з формулами скороченого множення.
  P. S. Якщо молодий колега хоче дізнатися реальну картину рівня знань учнів, варто не обмежуватися лише тестами, які не виключають елементарне вгадування, а включати завдання, що вимагають повного пояснення процесу розв’язування.