Шаблон родинне дерево

Родинне дерево

Інколи трапляється така ситуація, що вам необхідно виготовити родинне дерево для вашої дитини. Це може бути ситуація коли наприклад ви розробляєте портфоліо учня, або якісь інші причини. Хочу вам сказати що для виготовлення такого дерева зовсім не обов’язково володіти знаннями Photoshop.

Все що необхідно це мати потрібні шаблони та трошки знати програму Word. Маючи необхідні шаблони досить легко можна виготовити родинне дерево на зразок яке ви бачите одразу під заголовком до цієї публікації.

Звісно що можна пошукати вже готові шаблони для виготовлення такого родинного дерева. Але знайти щось дійсно красиве та оригінальне досить складно. Проблема полягає щей у тому що в кожного сім’я різна і тому відповідно родинне дерево також буде мати різну структуру не говорячи про фото оформлення такого дерева.

Якщо ж наприклад підготувати декілька варіантів шаблонів для виготовлення родинного дерева, то виникає інша проблема, як коректно вставити фотокартки в таке дерево. Тут без Photoshop не обійтись.

Проте маючи усі складові для родинного дерева ви з легкістю зможете не лише зробити таке дерево, щоб воно відповідало вашим вимогам, але й зробите його оригінальним та неповторним.

Нижче ви бачите коротку інструкцію по використанню усіх необхідних шаблонів. Усі шаблони, які ви можете скачати за посиланнями нижче мають прозорий фон, тому їх необхідно лише переносити на листок в програмі Word чи в будь якій іншій програмі і вставляти усі необхідні елементи родинного дерева у певному порядку.

Інструкція з використання шаблонів для виготовлення родинного дерева

Шаблони дерев

Шаблони дерев для виготовлення родинного дерева

Скачати шаблони дерев для виготовлення родинного дерева

Шаблони рамок та інших прикрас

Шаблони рамок для виготовлення родинного дерева

Шаблони для виготовлення родинного дерева

Скачати рамки та інші прикраси для виготовлення родинного дерева

Якщо виникнуть запитання пишіть в коментарях, з радістю дам відповідь на них.

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 коментарів

 1. Доброго вечора,а як можна скачати ці шаблони? Бо ніяк не скачаю(((дякую.ідея дуже суперова і + дуже красиві самі шаблони!!!!

 2. Дана публікація є гарною формою роботи, яку можна запропонувати батькам, адже володіючи інструкцією з використання шаблонів для виготовлення родинного дерева та володіючи зовсім невеликою кількістю первинної інформації, можна разом із дітьми швидко та легко побудувати родинне дерево. Уявіть собі оригінально оформлене родове дерево, яке буде висіти у Вас на стіні. Воно не залишить байдужим ні одного члена родини та стане найцікавішим куточком Вашої оселі для гостей. Воно принесе нові емоції в Ваше життя, перенесе у світ пращурів і навіє родинне тепло. Можна таким чином зробити прекрасний подарунок своїм дітям, собі та батькам, зібравши пам’ять про родину і зберігши її на довгі роки! Спасибі за гарну ідею!

  створення такого родинного дерева Ця програма просто чудова! Я не міг уявити, що,

 3. Доброго дня! Як можна скачати шаблони родинного дерева??? Неможу скачати. Дякую

  1. Усе тепер можна скачувати.

   Просто забула поставити одну галочку, ака робить посилання доступним для усіх а не тільки для мене, тому й не відразу зрозуміла що скачати можу лише я, а усі інші ні.
   Вибачайте за незручності.

 4. здравствуйте как можна скачать шаблони родинне дерево и рамки та інші прикраси для виготовлення родинного дерева. оно скачивает но потом не открывается. может както по другому нужно или файлы повреждены?

  1. Усе тепер можна скачувати, перемістила файл на диск від гугл. З нього скачувати набагато зручніше.
   Файли не пошкоджені, вони знаходяться в архіві. Тому їх потрібно спочатку розархівувати. Наприклад програмою WinRAR.