Спортивна розвага “Пташині перегони”

Автор публікації
ПІБ автора: Дячок Світлана Павлівна
Посада: вихователь
Місце роботи: Романівський ЦРД
Оцініть:

Подана методична розробка «Пташині перегони» (спортивно-музична розвага) пізнавального характеру розроблена відповідно до програми розвитку дитини дошкільного віку «Українське дошкілля». Сценарій спортивно-музичної розваги підготовлено музичним керівником Поліщук Інною Володимирівною, за основу якого використано її авторські вірші.

Методична розробка спрямована на узагальнення  та поглиблення знань  дітей про перелітних та зимуючих птахів; створення позитивного емоційного настрою у дітей, виховання товариськості, прагнення до взаємодопомоги; розвиток рухових навичок: сили, швидкості, координації, витривалості.

Через спортивні вправи, ігри діти узагальнюють свої знання про світ зимуючих та перелітних птахів, їх біологічні характеристики.

Під час заходу діти демонстрували різновиди ходьби з різним положенням рук, згідно планування навчальної роботи з фізичної культури для вихованців старшого дошкільного віку: звичайним кроком; на зовнішньому боці стопи (руки на поясі); на внутрішньому боці стопи (руки на поясі); ходьба на носках (руки вгору); ходьба на п’ятках (руки за голову, лікті розведені в сторону); ходьба з високим підніманням колін (руки на поясі). А також виконали комплекс загальнорозвиваючих вправ без предметів, естафетні ігри, біг з перешкодами, ігри на уважність.  Діти імітували рухи птахів в природному середовищі.

 

МЕТА:

Формування у дітей старшого дошкільного віку здоров’язбережувальної,  природничо-екологічної,  сенсорно-пізнавальної,  ігрової  компетентностей шляхом опанування знань, умінь і способів діяльності, розвитку здібностей, які забезпечують успішну взаємодію з природою, становлення відповідальної, безпечної і природоохоронної поведінки вихованців у навколишньому світі на основі усвідомлення принципів сталого розвитку.

Завдання:

  • розширити уявлення дітей про птахів, які залишилися на зиму (синиця, сорока, дятел), осілих; птахів, які відлітають (ластівка),

 

Вікно перегляду документа

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *