mail@urok-ua.com

Способи вивчення англійської мови

Способів вивчення англійської є безліч на просторах інтернету, аж до таких радикальних і смішних як «25й кадр». Можна пробувати будь-який, але без повного занурення в мову навряд чи щось вийде.

Learn English - Teach-English.uz

Подумайте, для чого вам англійська

Перш за все, бажання вивчати мову як іноземну з’являється, щоб задовольнити свої власні потреби та цілі. Тому потрібно завжди пам’ятати для чого вам англійська. Бажано, щоб ця мета була довгостроковою, як от: «Я хочу досягнути рівня В2 та успішно здати TOEFL, щоб отримати роботу розробника додатків в компанії Google LLC». Коли основна ціль сформована, розбийте її на декілька короткострокових. Завдяки такому методу рівень мотивації не буде знижуватися. За кожну досягнуту короткострокову ціль винагороджуйте себе.

Онлайн та офлайн курс англійська для дітей від Cambridge.ua за передовими технологіями освіти.

Коли написана на папері ціль лежить перед вами, проаналізуйте скільки часу ви зможете виділяти на вивчення англійської. Від цього пункту залежатиме ефективність та швидкість навчання. Спочатку, прослідкуйте витрати часу на роботу, хобі та відпочинок. Далі виділіть час на англійську. Це має бути така кількість годин на тиждень, щоб не виникала перевтома, адже надмірна кількість справ може призвести лише до міцного довготривалого сну.

Шляхи вивчення англійської

Коли мета поставлена, час задуматися над тим, яким чином ви будете навчатися. Займатися можна самостійно, за умови, якщо ваш рівень англійської хоча б Elementary, інакше буде дуже складно. Також ви можете обрати курси англійської мови офлайн або онлайн формату.

Якщо ви зупиняєтеся на самоосвіті, то необхідно вибрати ресурси, які допомагатимуть вам в цьому. Вам можуть знадобитися книги, інтернет-ресурси із правилами та вправами для закріплення знань, сайти для вдосконалення розмовної англійської та аудіювання.

Вибір на користь курсів — найлегший, адже вам надаватимуть структурований матеріал. Якщо тема якась незрозуміла — викладач пояснить, тому це величезний плюс на відміну від самостійного вивчення. На старті курсу ви будете практикувати розмовну англійську, адже уроки ведуться нею.

Практика важливих навичок

Читання

Практика читання потрібна для покращення вимови слів, для наочності формулювання речень в усіх групах часів, для знайомства з усталеними фразами, ідіомами та лексикою англійської мови.

На початку, обирайте літературу згідно свого рівня володіння мовою, це можуть бути дитяча література або книги-дволінгви. Вони бувають як в паперовому варіанті, так й інтерактивні. З часом додавайте статті на відомі теми та не надто довгі оповідання вже без паралельного перекладу.

Старайтеся читати в голос, ця практика навчить правильно вимовляти слова. Після того як прочитали перекажіть у письмовій чи усній формі все, що зрозуміли. Також не забувайте виписувати незнайомі слова, словосполучення та фразеологізми, які часто зустрічаються.

Письмо

За допомогою письма ви можете зрозуміти наскільки добре володієте граматикою та лексикою, чи достатній у вас словниковий запас. Щоб вдосконалюватися в цьому заведіть звичку писати есе на різні теми. Також читайте оповіді інших виконавців, аналізуйте їх, звертайте увагу на слова-зв’язки, фрази входження, лексичні обороти та на структуру тексту.

Виписуйте все, на що звернули увагу та спробуйте використати на практиці. Бажано, щоб вам допомогли з перевіркою тексту та змогли вказати на сильні та слабкі сторони. В цьому вам може допомогти ваш друг з хорошим рівнем англійської або викладач на курсах.

Аудіювання

Аудіювання допомагає навчитися сприймати англійську мову на слух, навіть якщо носій мови має акцент чи нерозбірливо говорить. Щоб на такому високому рівні розуміти мову, потрібно багато тренуватися. Тому дивіться серіали, мультфільми, повнометражні фільми, в дорозі слухайте подкасти.

Наприклад, якщо вам важко зрозуміти про що йде мова у фільмі, то подивіться його з англійськими субтитрами, а потім без них. Для кращого запам’ятовування, незнайомі слова та лексичні обороти виписуйте й складайте свої речення з ними. Якщо слухаєте подкаст, то після завершення дайте відповіді на запитання, що знаходяться під ним. Якщо не все було зрозуміло, то прочитайте транскрибацію і випишіть незнайомі слова.

Для перекладу слів обирайте словники з описом його значення англійською, це допоможе виробити навичку думати мовою, яку вивчаєте. Не забувайте звертати увагу не тільки на американську чи британську версію англійської, а й на те як говорять люди в інших англомовних країнах.

Говоріння

Навичка спілкуватися дуже важлива, тому її потрібно розвивати починаючи з рівня А1. Зрозуміло, що не вдасться відразу гарно заговорити, адже словниковий запас ще маленький, але ви точно зможете розповісти про себе, про своїх друзів, ким працюєте і які хобі маєте, де живете і що вас оточує.

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *