Сценарій дитячого свята осені

Сценарій для учнів початкових класів

Сценка на всяті осені

До вашої уваги сценарій свята осені, який було використано під час проведення свята осені у 2 класі. Ви можете переглянути увесь сценарій онлайн прямо на нашому сайті, подивитись на цікаві фотографії, які зроблені під час проведення цього цікавого заходу, а також при необхідності та якщо вам сподобається цей сценарій і ви захочете використати його у своєму навчальному закладі, то ви можете легко завантажити його на свій комп’ютер за відповідним посиланням. Бажаємо вам цікавих та красивих свят.

Скачати сценарій до свята осені

Сценарій дитячого свята осені

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Дуже добра розробка. Сподобалося, що святу передували інші види діяльності: екскурсії до парку, конкурс малюнків, накопичення загадок та прикмет про осінь, виготовлення масок для дійових осіб. Ви інтегрували свято з природознавством, образотворчим мистецтвом, літературним читанням, трудовим навчанням. Молодці!

  2. Сценарій свята дуже цікавий. Підготовка до таких заходів згуртовує класний колектив, діти вчаться підтримувати та допомагати один одному. Сам захід дуже повчальний – збагачує знання дітей з народознавства та природознавства. Дякую.

  3. З фотозвіту та сценарія свята видно, що вчитель та його вихованці старанно готувалися до “Овочевого карнавалу”: у артистів яскраві костюми, на задньому плані – естетично оформлені декорації. Сподобалась ідея декорації бурячка до казки. Запропоновано не лише віршовані репліки артистів, а й рекомендації по зовнішньому вигляду персонажів. Дякую! Дуже вдалий сценарій свята!