mail@urok-ua.com

Сценарій інтелектуальної гри “Краща мова єднання – це українська” до Міжнародного дня рідної мови

Автор публікації
ПІБ автора: Лісова Оксана Григорівна
Посада: Вчитель початкових класів
Місце роботи: Деснянський ліцей Деснянської селищної ради
Оцініть:

Сценарій інтелектуальної гри “Краща мова єднання – це українська” між збірними командами учнів 3 та 4-х класів

Автори сценарію: Ніна Костюченко, Оксана Лісова, Весняна Явтушинська

Мета: розширювати і збагачувати знання учнів про мову та літературу; формувати в учнів розуміння того, що українська мова – наш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна як держава; розвивати навички застосування знань з мови та літератури на практиці;  пам’ять, увагу; виховувати любов до рідної мови, бажання досконало володіти нею, утверджувати почуття національної гідності.

Гра складається з 5 етапів: “Розминка”, “Філворд”, “Фразеологізми”, “Чарівна скринька”, “Відеоконкурс від захисників”.

Вікно перегляду документа
Короткий опис документу

Документ описує сценарій інтелектуальної гри "Краща мова єднання – це українська" між учнями 3 та 4 класів. Мета гри - розширення знань про українську мову та літературу, виховання любові до рідної мови і почуття національної гідності. Використовується різноманітне обладнання, включаючи екран, проєктор, ноутбук та музичну апаратуру.

  1. Відзначення Міжнародного дня рідної мови.
  2. Проведення інтелектуальних конкурсів з української мови та літератури.
  3. Змагання між командами за правильність відповідей і швидкість виконання завдань.
  • Гра складається з 5 етапів.
  • Переможець визначається за найбільшою кількістю балів.
  • Елементи включають розминку, філворди, роботу з фразеологізмами і відеоконкурс.

Завершується заходом нагородженням переможців та спільним фото.

Вікно перегляду презентації
Короткий опис презентації

Презентація присвячена інтелектуальній грі «Краща мова єднання – це українська», яка проводиться з нагоди Міжнародного дня рідної мови, 21 лютого. Вона включає змагання між командами «СЛОВОГРАЙ» та «МОВОЗНАВЦІ». Передбачено кілька конкурсів:

  1. «Розминка» — вступний етап гри.
  2. «Тематичний філворд» — заповнення слів згідно з темою.
  3. «Чарівна скринька» — відгадування загадок.
  4. «Фразеологізмів» — робота з фразеологізмами української мови.

Учасники та гості мають можливість насолодитися цитатами відомих українців та запрошуються на фотосесію після завершення заходу.

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *