Тектонічні структури України

Тектонічні структури України

У цій публікація ти можеш дізнатись про рельєф та тектонічні структури України. Також основні поняття та визначення з теми тектонічної будови України, зокрема що таке рельєф, рівнини, гори, гірський хребет, гірський кряж, пасмо, яйла, антропогені форми рельєфу, тектоніка, тектонічна структура, літосферна плита, рухливий пояс, тектонічні рухи, платформа, плита, прогин, грабен, щит, масив, складчасті геосинклінальні пояси.

Крім того в документі наведено карту тектонічної будови України з позначеним розташуванням тектонічних плит на території України. А ще одна карта це – великі форми рельєфу України. Таким чином у документі представлено основну інформацію з теми «Тектонічна структура України», який кий ви можете переглядати онлайн або завантажити його на власний комп’ютер та користуватись ним коли захочете.

Тектонічні структури України

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Корисна публікація. Учні постійно забувають основні поняття, а в розробці представлений словничок, в якому зібрані основні поняття з теми “Рельєф і тектонічна будова України”. Також гарний приклад виконання фізичної карти. Добре, коли є можливість постійно користуватись такою інформацією під час уроків.