Тести з математики 2 клас

До вашої уваги тестові завдання міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру» для учнів 2 класу в форматі PDF. Тут ви можете бачити тестові завдання за 2008 рік, тестові завдання за 2009 рік, тестові завдання за 2010 рік, тестові завдання за 2011 рік та тестові завдання за 2012 роки. Усі ці завдання можна попередньо переглянути та при необхідності завантажити на свій комп’ютер. На кожній сторінці представлено добірку тестових завдань за певний рік. Так на першій сторінці представлено тестові завдання за 2008 рік, а відповідно на 5 сторінці представлено тестові завдання за 2012 рік. Навігація між сторінками знаходиться у низу публікації. За допомогою цієї навігації ви можете легко переходити між тестами по роках.

Тести з математики за 2008 рік

Тести з математики 2 клас

Тести з математики за 2009 рік

Тести з математики 2 клас

Тести з математики за 2010 рік

Тести з математики 2 клас

Тести з математики за 2011 рік

Тести з математики 2 клас

Тести з математики за 2012 рік

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Не знаю, як попередньому коментатору вдалося познайомитися з варіантами завдань ММК “Кенгуру”, навігація, анонсована в анотації не працює, перегляд неможливий, але саме існування такої розробки вкрай необхідне для творчого зростання малечі.

  2. Спасибі за цікаву добірку тестових завдань міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру». Використання таких тестів сприяє формуванню в дітей критичного та логічного мислення, творчої уяви. До того ж, це корисна підготовка до конкурсу.