mail@urok-ua.com

Цікава інформація для дітей

Це цікаво знати

інформація для дітей

Пташині гнізда бувають дуже різноманітними. Наприклад у синички гніздо — як рукавичка, в зяблика і стрижа схоже на кульку, у вивільги нагадує мініатюрну колиску, підвішену до гілки. Жайворонки в’ють гнізда у невеличких ямках у землі, а дятли влаштовуються в дуплах. Не будує гнізда тільки зозуля, бо вона підкидає яйця до чужих гнізд. Зозуленя, зазвичай, вилуплюється першим і відразу виштовхує з гнізда яйця чи пташенят господаря.

Цікавий факт про сніг

інформація для дітей

Сніг — це замерзла вода, а лід, як нам відомо, не має кольору. Цікаво, чому ж тоді сніг білий? Справа в тому, що кожна сніжинка складається з великої кількості крижаних кристаликів, які мають безліч граней. Від цих граней відбивається світло, що і робить сніг білим. Цікаво, що сніг може бути не тільки білим. Іноді в арктичних і гірських регіонах він буває рожевий або навіть червоний. Справа в тому, що між його кристалів живуть водорості, які забарвлюють цілі ділянки снігу. Але відомі випадки, коли сніг падав з неба вже забарвлений у блакитний, зелений, сірий і чорний кольори. На Крайній Півночі сніг буває настільки твердим, що сокира при ударі по ньому дзвенить, немов ударили по залізу.

Сніг падає на землю у вигляді сніжинок. Вони на 95% складаються з повітря, тому падають з неба дуже повільно. Кожна сніжин­ка має точну симетричну шестикутну форму. І хоча всі сніжинки схожі одна на одну, навряд чи можна зустріти дві однакові. Зазвичай сніжинки малесенькі, близько 5 мм, але одного разу у світі була знайдена найбільша сніжинка діаметром близько 38 см, завтовшки 20 см. Така сніжинка-велетень випала під час снігопаду у 1887 році у Америці.

Чи знаєш ти, що…

інформація для дітей

На Землі нараховується майже два мільйони видів комах. Більшість із них є наземними, але деякі види чудово почувають себе у воді і навіть під водою.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(12 оцінок. Рейтинг публікації: 2.7 из 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
Як правильно обрати шкільний ранець/рюкзак для першокласника? Найбільш популярні рюкзаки для школи Як обрати шкільний рюкзак першокласнику? Рейтинг найбільш популярних ранців для школи (відео)   Зміст СІМ ПОРАД ЯК ПРАВИЛЬНО ОБРАТИ РЮКЗАК ДЛЯ ПЕРШОКЛАСНИКА? НА ЩО ЗВЕРНУТИ УВАГУ? ...
Презентація на тему: Адаптація першокласників в умовах загальноосвітнього закладу Презентація на тему: Адаптація першокласників в умовах загальноосвітнього закладу Автор: Практичний психолог Острогляд Анна Сергіївна Метою моєї роботи є нагадати батькам, як адаптація чи дезадаптац...
Тренінгове заняття з батьками “Щаслива дитина – благополучна родина” (за проектом “Вчимося жити разом).... Тренінгове заняття з батьками "Щаслива дитина – благополучна родина" (за проектом "Вчимося жити разом). Автор: вихователь дошкільного закладу Мельник Тетяна Богданівна Діти – квіти життя. Проте част...
4244

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Пізнавальні сторіночки заслуговують на увагу педагога, як допоміжний матеріал в підготовці до роботи з дітьми. Добре було б, якби автор підготував в такому ж аспекті сторіночки на усі теми з розділу “Природа”. Дякую.

  2. Дуже цікавий та цінний матеріал .Він повністю методично оформлений , але бажано ще й теоретично арrументувати. Дякую Вам.

  3. Добре оформлена цікава практична інформація. Бажано б додати до неї методичний коментар щодо застосування в практичній роботи учителя. Але й так зрозуміло – весь викладений матеріал для зацікавлення дитини.

  4. Дуже змістовна інформація для маленьких чомусиків. Для дошкільнят інформацію, звісно, можна упростити. Але загалом – чудовий матеріал для дослідницької діяльності. Дякую автору за родзинку-цікавинку. Постараюся щодня подавати їм якийсь новий факт, прикріплюючи на дошку картку-знак питання.