Цікава математика для дошкільнят

математика для дошкільнят

Скачвати підручник “Математика для малюків”

Зазвичай батьки, що займаються з малюком методиками раннього розвитку, прагнуть в першу чергу навчити дитину читати, а математика залишається на другому плані.

«Ну навіщо такому маленькому математика, усі ці цифри і приклади«? — не рідко чуєш від батьків. І це велика помилка. Річ у тому, що математику зазвичай зводять тільки до одного з її розділів — арифметиці.

А тим часом математика – це і орієнтація в просторі, і розвиток логіки, уміння розрізняти кольори, розмір і форму предметів. Усі ці знання просто потрібні малюкові для пізнання навколишнього світу. Саме зайняття математикою дуже добре розвиває інтелект дитини, вчить її думати. А це якраз те, чого ми хочемо добитися від нашого маленького вундеркінда.

У віці одного року інтелект малюка готовий до засвоєння елементарних математичних представлень. Цим краще всього зайнятися в повсякденному житті, так би мовити «мимохідь». З маленькими дітьми взагалі не варто спеціально організовувати зайняття, я про це вже говорила в попередніх статтях. Все повинно відбуватися у вигляді гри і за бажанням крихітки.

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Дякую за систематизований матеріал з різних розділів математики, дуже плідна робота з добору ілюстративного матеріалу, особливо на закріплення понять “вищий-нижчий,”старший-молодший”, “товстий-тонкий”,” що спочатку,а що потім” тощо. Посібник стане в нагоді в індивідуальній роботі.